Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co siedzi w umysłach ludzi, którzy potrafią oceniać człowieka po jednym wpisie xD Na innym forum napisałem wpis, a chłop na jego podstawie określił moją dojrzałość, mentalny wiek i rzucił "radą" na zasadzie "dorośnij". Tacy ludzie muszą mieć totalnie smutne życie i pewnie są #przegryw skoro zachowują się w taki sposób. Wątpię, że ktoś taki ma znajomych, bo kto by chciał przed dobrym poznaniem jeszcze być oceniany. Jeśli tutaj na #wykop też są tacy ludzie to szczerze wam współczuję
#zalesie #bekazludzi #przemyslenia
  • 13
@viciu03: Osoby inteligentne z wiekiem zauwazają coraz więcej wzorów u ludzi, których spotkali w życiu. Wbrew pozorom bardzo dużo da się z dużym prawdopodobieństwem poznać z jakim typem, z jakim charakterem człowieka mamy do czynienia.

Sporo można wywnioskować po sposobie pisania - na tym polega przecież praca profilera w policji, który na podstawie tego co ktoś napisał, albo jak się zachował wyciąga wnioski kim może być poszukiwany przestępca.

Inaczej przecież pisze
@ZielonaMarysia: przykładowo, jeśli ja napisałem dość nielogiczny wpis, w sensie jakiś jednym ciągiem, bez znaków, który kiepsko brzmi po prostu jak się go czyta, nie oznacza to że zawsze tak piszę, mogłem się spieszyć albo cokolwiek.
Natomiast jeśli chłop w komentarzu ma takie a nie inne podejście no to najprawdopodobniej zawsze takie ma, a nie jak mu się zachce
@SebastianDosiadlgo: Ale taki profiler po pierwsze dokonuje profesjonalnej analizy, zna się tym, ma odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, nie jest to jakiś random z internetu, a po drugie robi to na podstawie wielu próbek a nie jakiegoś pojedynczego wysrywu xD
Załóżmy, że napisałem sobie na wykopie coś takiego: "gsgehwhsbsnsisosi", a teraz wywnioskuj tylko i wyłącznie na tej podstawie cały mój charakter, osobowość itp, potem przejrzyj moje konto i inne wpisy, a następnie
Załóżmy, że napisałem sobie na wykopie coś takiego: "gsgehwhsbsnsisosi", a teraz wywnioskuj tylko i wyłącznie


@Szumrzeczny: Głupi przykład - zwykłe erystyczne manipulowanie - sprowadzenie do idiotycznej, groteskowej, skrajnej sytuacji. Nigdzie nie napisałem, że na podstawie losowego uderzenia w klawiaturę można coś wywnioskować.

Natomiast to, że uzyłeś pleonazmu "tylko i wyłącznie" mówi o Tobie już całkiem sporo.
@SebastianDosiadlgo: A nie no spoko to nie było tematu, to niech fizycy na przykład opierają całe prawa na jednym jedynym pomiarze, bo po #!$%@? się w sumie męczyć, przecież tylko jeden wystarczy
A nie czekaj, inne pomiary wskazują na coś zupełnie innego, wszystko co wcześniej wywnioskowałeś idzie do kosza, no patrz no, jak to się mogło w ogóle stać, nie do uwierzenia co nie? xDDD

Natomiast to, że uzyłeś pleonazmu "tylko
@Szumrzeczny:

A nie no spoko to nie było tematu, to niech fizycy na przykład opierają całe prawa na jednym jedynym pomiarze, bo po #!$%@? się w sumie męczyć, przecież tylko jeden wystarczy


Znowu stosujesz ten sam zabieg. Więc albo umiesz dobrze w manipulacje, albo jesteś zwykłym głąbem. Strzelam, że raczej to drugie.

w takim wypadku wybierasz sobie wygodne wytłumaczenie praktycznie na oślep

Rozumiem, że dla osoby, która ma niskie IQ może
@SebastianDosiadlgo: Ajajaj już poleciały inwektywy, to teraz ja się pobawię w profilera
Albo się po prostu #!$%@?łeś, albo wytrąciłem już wszystkie argumenty i uciekasz się do najtańszego chwytu - obrażania, co nie świadczy o tobie najlepiej
Strzelam, że to drugie
I co, fajnie być tak ocenianym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i jeszcze to tłumaczenie "nie odpowiem ci bo jesteś głupi" XDDDDDDD nie pogrążaj się, proszę