Wpis z mikrobloga

@bb-8: Zdjęcia bierzesz z FIXIE Inc. Floater Race 8S, więc zakładam, że o ten konkretnie rower Ci chodzi. Wg opinii ludzi na stronie normalne błotniki się nie mieszczą.

Co do hamulców to albo tam są Alhonga HJ-422ADQ, które mają reach 47-59 mm, albo Tektro R315, reach 41-57mm.

EDIT: Jest jeszcze taka opcja jak SKS Raceblade Pro lub szersze SKS Raceblade Pro XL. Wrzucam na zdjęciu jak to się montuje.
czegotosienierobidlanagichfotek - @bb-8: Zdjęcia bierzesz z FIXIE Inc. Floater Race 8...

źródło: b

Pobierz
Co do hamulców to albo tam są Alhonga HJ-422ADQ, które mają reach 47-59 mm, albo Tektro R315, reach 41-57mm.


@czegotosienierobidlanagichfotek: ja mam te Alhonga, i tak rower to FIXIE Inc. Floater Race 8S

EDIT: Jest jeszcze taka opcja jak SKS Raceblade Pro lub szersze SKS Raceblade Pro XL. Wrzucam na zdjęciu jak to się montuje.


@czegotosienierobidlanagichfotek: dzięki, sprawdzę i poczytam komentarze raz jeszcze.
@bb-8: zawsze w miejscu gdzie są szczęki można delikatnie przyciąć. Ja miałem taki problem z przerzutką przednią - nie mieściła się i nie mogłem wrzucić blatu. mini szlifierka i niewielka dziura rozwiązały problem całkowicie.
W Twoim przypadku nie wiem czy zachowa się sztywność - mogłem zostawić rant, więc mam luz.
jagodowy_krol - @bb-8: zawsze w miejscu gdzie są szczęki można delikatnie przyciąć. J...

źródło: 2023-04-04 10.03.51

Pobierz
to daję radę? bo wygląda mało obiecująco :D


@bb-8: Twoje podejrzenia są całkiem słuszne. Oryginalny ass saver (ten montowany do siodełka) nie spisywał się najlepiej, ale ta wersja jest o wiele lepsza. Kilka osób na tagu używa. Będzie okazja to sam przetestuję, wczoraj zamówiłem. KIlka osóba na tagu używa.

Na filmie masz porównanie, jak wygląda kartka (nr 3 chyba) z błotnikiem i bez (pierwsza). Najważniejsze, że woda nie chlapie na tyłek,