Wpis z mikrobloga

Jako że pojawiają się głosy że konfederacja jest atakowana na wykopie to pragnę kontynuować codzienną wrzutkę cytatów ludzi związanych z konfederacją żeby ludzie zobaczyli ich prawdziwą naturę. Dziś mój piąty w kolejności zarzut wobec konfederacji czyli brak konsekwencji. Jak można ufać komuś kto jedno mówi a drugie robi?

Konfederacja chce być w UE mimo tego że mówili coś zupełnie innego.

Mentzena zapytano też, czy Konfederacja chciałaby, żeby Polska wystąpiła z UE. - W tym momencie nie - stwierdził. Dopytywany, kiedy taka decyzja mogłaby ewentualnie zostać podjęta, odparł: "Kiedy chcieliby tego Polacy".


- Z wszystkich badań opinii publicznej wynika, że Polacy nie chcą wychodzić z Unii Europejskiej. My się sprzeciwiamy jakimkolwiek dalszym ograniczeniom polskiej suwerenności. (...) Ale Unia Europejska rozumiana jako wspólny rynek, swoboda przepływu usług, kapitału, ludzi, pracowników, to jest świetna rzecz - mówił Sławomir Mentzen.


#konfederacja
#4konserwy
#neuropa
#polityka
  • 12
@Big_Fomo: To jest takie tłumaczenie jakbym powiedział Ci "Idź się zabij #!$%@? #!$%@?" a potem tłumaczyłbym się że miałem gorszy dzień i ogólnie chodziło mi żebyś się do mnie nie odzywał bo wydawało mi się że mnie obraziłeś. Tymczasem moja mowa jest prosta, czarne to czarna, białe to białe. Ja nie muszę tak jak oni szukać sobie poklasku składając populistyczne hasełka.

to sformułowanie jest z jakiegoś partyjnego skryptu spamerskiego ale przeznaczonego
Konfederacja chce być w UE mimo tego że mówili coś zupełnie innego.

Najpierw mówią NIE DLA UE, UNIĘ TRZEBA ZNISZCZYĆ, RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM UNIJNĄ HOŁOTĘ a potem okazuje się że chcą z nią handlować, współpracować itd.

@aarahon: Ty w ogóle przeczytałeś co wstawiłeś, czy na ślepo skopiowałeś? Przecież jest wyraźnie napisane:

Ale Unia Europejska rozumiana jako wspólny rynek, swoboda przepływu usług, kapitału, ludzi, pracowników, to jest świetna rzecz - mówił
A jednak to robisz, ciągle tworząc wpisy z populistycznymi hasełkami atakującymi Konfederację, do tego fałszywymi.


@ibilon: Kłamiesz. Zwyczajnie łżesz jak pies. Co jest fałszywego w tym co piszę? Że Korwin nie powiedział "Korwin-Mikke: trzeba zniszczyć UE, bo inaczej ona zniszczy nas"? Mentzen nie powiedział "NIE DLA UE" ?? Bosak jako prezes Ruchu Narodowego nie przypominał o tym jak RN promował polexit? Że ruch narodowy nauczony niepowodzeniami nie palił flagi UE a
nie tlumacze ich, bo nie sledze tematu, ale wydaje mi sie ze chodzi o to, ze nie chca UE jako tworu politycznego, a jako zrzeszenie krajow ktore wspolnie handluja na uproszczonych zasadach.


@Big_Fomo: nie chcę ich tłumaczyć, więc jebnę fikoła.
Byczku, gdyby im o to chodziło, to by to dokładnie powiedzieli. Oni na co dzień posługują się prozą. Po prostu sobie zbijają kapitał polityczny na straszeniu UE, tak jak wcześniej skupiali