Wpis z mikrobloga

Cześć, razem ze znajomymi założyliśmy podcast o grach, filmach, serialach...
W dużym skrócie o popkulturze ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pierwszym odcinku skupiliśmy się na recenzje Hogwarts Legacy oraz naszych wrażeniach z bety Diablo IV, chociaż przewinęły się też tematy przejęcia ABK przez Microsoft czy najnowszego DLC do Froza Horizon 5. Zatem wystartowaliśmy raczej gierkowo, ale można spodziewać się dyskusji na inne tematy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zachęcam do sprawdzenia, może akurat komuś będzie się nas dobrze słuchało ʕʔ
Podcast obecnie dostępny na:
Youtube
Spotify
Amazon Music <- obecnie dalej w weryfikacji wiec link może nie działać

Staram się go podpiąć też wszędzie tam gdzie istnieje obsługa RSS, zatem za chwilę powinien być dostępny również w Google Podcasts, Castbox, Pocket Cast.

Apple Podcasts i Overcast powinien też być niedługo dostępny.

Przyszłe wpisy będę tagował #tojestjakbypodcast jeżeli ktoś chciałby zaobserwować/zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podcast #tworczoscwlasna #pcmasterrace #xbox #ps5 #ps4 #gry #hogwartslegacy #diablo4 #forzahorizon5 #microsoft
L.....a - Cześć, razem ze znajomymi założyliśmy podcast o grach, filmach, serialach.....
  • 12
  • Odpowiedz
@rbbxx: No jak dupa pęka o konsole to się nie dziwie, że źle mi życzysz. Teraz jak ostatni smiecior będzie komentował moje wszystkie wpisy xDddddddDd

Ja chciałem tylko pokazać twoje buractwo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ponury_przegryw: Słabe jak cały Ty i Twoje życie. Mimo to jestem zdania, że nie powinieneś się zniechęcać a wręcz przeciwnie. Próbuj dalej, w tej chwili Twoje występy oceniam na 2 w dziesięciostopniowej skali. No i leeeeki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz