Wpis z mikrobloga

Mirki co robić. Oddałam okulary do naprawy, nie mam zapasowych. Siedzę w pracy przed kompem i ledwo widzę cokolwiek xD Mam dużą wadę. Czy to się liczy jako niezdolność do pracy? XD nie dam rady tak przez tydzień, już mnie okropnie bolą oczy. Urlopu nie dam rady wziąć.

#pytanie #pytaniedoeksperta #okulary #l4 #pracbaza
  • 17
  • Odpowiedz
@asadasa pozostanie wziąć stare okulary, albo iść po soczewki szybciej. Jako okularnik nie ogarniam jak można nie mieć zapasowych ¯_(ツ)_/¯ zawsze kupuje drugie ekonomiczne do pracy bo tam wiele się dzieje.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec: nie mam, bo jestem biedakiem i szkoda mi kilku stów na zapasowe okulary. A stare mają zbyt słabą moc, no i są zepsute :( soszewek nigdy nie nosiłam, więc musiałabym i tak się umówić na wizytę aby je dopasować. Więc i tak muszę wytrzymać ten tydzień bez oksów
  • Odpowiedz
@asadasa: Polecam szkła kontaktowe, zawsze dobra alternatywa jak okularów nie ma. Tanie i do wyrzucenia jak nie są potrzebne. Trzeba tylko się zbadać żeby wiedzieć jakie wziąć, bo to inaczej niż szkła do okularów się dobiera. Teraz może to nie pomoże, ale na przyszłość może się przyda :D Ja osobiście się tak poratowałem kilka razy
  • Odpowiedz
@asadasa widzę, że jesteś z Wrocławia, więc podrzucam tutaj namiary na taniego i dobrego optyka. Ten starszy Pan ma zakład na Kilińskiego 27. Nikt nie ma bardziej konkurencyjnych cen od Niego, a chodziłem po całym mieście. Wybór oprawek jak dla mnie wystarczy. W cenie jednych okularów u innych udało mi się zrobić dwie pary. Też mam sporą wadę i nawet nie chce myśleć o tygodniu bez okularów.
  • Odpowiedz