Wpis z mikrobloga

Wielu "poczciwych" wykopków tu ostatnio zauważyło, że nasi sąsiedzi z #ukraina przyjechali do nas wypasionymi furami. Byłem sceptycznie nastawiony do ich wpisów dopóki sam nie przekonałem się na własne oczy. Człowiek męczy się w jakimś Mercedesie S klasy a tu proszę. Ja nie mówię, żeby im nie pomagać, ale róbmy to z głową. #heheszki
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smarek37 - Wielu "poczciwych" wykopków tu ostatnio zauważyło, że nasi sąsiedzi z #ukr...

źródło: IMG_20230403_115905

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I takie trumny jeżdżą sobie bez przeglądów i mogą się poruszać wśród Polaków którym zabiera się dowód rejestracyjny za byle bzdurę. Smutne.


@Aquamen: Jeżdżą od roku, ile było wypadków z powodu złego stanu technicznego Ukraińskich aut ? Odpowiem dokładnie 0
  • Odpowiedz
@Aquamen: #!$%@?. Masa gruzów po Polsce jeździ, w powiatowych skp dostajesz tylko karteczkę co jest do naprawy i cyk, przegląd przeszedł
  • Odpowiedz
@Aquamen: Oficjalne statystyki policyjne wypadków drogowych w Polsce. Ja przynajmniej tam zajrzałem, zamiast narzekać jak to strasznie niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@VWgolf3 xD, #!$%@? głupoty, nawet mój ojciec miał kolizję przez karambol spowodowany praktycznie brakiem hamulców u jednego z naszych wschodnich braci, to że nie ma informacji o tym w mediach to nie znaczy, że ten problem nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Smarek37 mieszkam przy samej granicy z Ukrainą, w mojej miejscowości był punkt pomocy uchodźcom i na początku faktycznie stare gruzy stanowiły 80% ich aut, jakieś Łady, stare Mercedesy, tak teraz 80% to auta nie starsze niż 10 lat. W moim powiecie, nie wiedziałem lepszych fur od tych na ukraińskich blachach XD, kilkuletnie E klasy, SQ5 oklejone w zieloną folię, Lexusy LS. Co prawda większość nowych aut to zwykłe dupowozy, ale dalej
EagleOfFreedom - @Smarek37 mieszkam przy samej granicy z Ukrainą, w mojej miejscowośc...

źródło: temp_file.png6684505380471669557

Pobierz
  • Odpowiedz
a czyli bredzisz, tak myślałem Artiomku.


@Aquamen:Masz link skoro przerasta cię samodzielne poszukanie statystyk. No i wklejam screena abyś wiedział czego szukać.
https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

xD, #!$%@? głupoty, nawet mój ojciec miał kolizję przez karambol spowodowany praktycznie brakiem hamulców u jednego z naszych wschodnich braci, to że nie ma informacji o tym w mediach to nie znaczy, że ten problem
VWgolf3 - >a czyli bredzisz, tak myślałem Artiomku.

@Aquamen:Masz link skoro przeras...

źródło: Wypadki

Pobierz
  • Odpowiedz
@VWgolf3: no tak nie ma tam statystyk skąd pochodzą auta i o narodowości właścicieli więc postanowiłeś sobie zmanipulować i stwierdziłeś, że jak nie ma to wszyscy są Polakami i elo. Super robisz, oby tak dalej Artemku.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: I twierdzisz, że Polska policja mataczyła w sprawie ?

@VWgolf3

Uważam, że łatwiej było wpisać w przyczynę wypadku brak zachowania szczególnej ostrożności, niż usterka techniczna, co prawda oba powody pasują do przyczyny, tak nie sądzę, aby policji chciało by się sprawdza faktyczny stan pojazdu, także jak najbardziej nie ufam tym statystykom, na policji przejechałem się już zbyt wiele razy.
  • Odpowiedz
no tak nie ma tam statystyk skąd pochodzą auta i o narodowości właścicieli więc postanowiłeś sobie zmanipulować i stwierdziłeś, że jak nie ma to wszyscy są Polakami i elo. Super robisz, oby tak dalej Artemku.


@Aquamen: Przecież masz napisane, że doszło tylko do 36 wypadków w których zginęły 4 osoby. Mamy fale uchodźców jeżdżących gratami bez przeglądu i zginęły ogółem 4 osoby w Polsce. Tymczasem w 2021 roku zginęło z
  • Odpowiedz