Wpis z mikrobloga

24 lata, zarabiam na rękę ponad 20k, 184 cm wzrostu i #przegryw.

Z moich podatków utrzymuję 6 bombelków obcych ludzi, sam zapewne nigdy bokbelka mieć nie będę (może to i dobrze, po co przekazywać dalej słabe geny).

Ten świat dzieli ludzi na tych co robią na innych i na tych co sobie układają życie. Moją rolą jak tego planktonu, jest zapewnienie zasobów innym, a rola najwyraźniej jest przypisywana odrazu po przyjściu na świat i nie może być zmieniona.

No cóż, obiecałem sobie, że nie spędzę ani godziny samotnie po 25 urodzinach i zrobię wszystko by tę obietnicę spełnić, trzymajcie za mnie kciuki mirki ^^

#zalesie #gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: nigdzie nie napisałem że jestem inteligentny

@Fipaj PLN

@Hatsuban łatwo zgadnąć, no nie?

@Ranger oj no wiadomo, że nie. Tak po prostu przeliczam sobie.

@Flypho a jest szczęśliwa?

@rolnik_wykopowy ważne abyś był szczęśliwy.

@datester są i tacy.

@bradiaga to nie jest bogactwo tylko wyższe zarobki które mają się nijak do szczęścia czy powodzenia w miłości.

@interpenetrate nie skomle bo płacę podatki, skomle bo nikt mnie nie kocha.
  • Odpowiedz
@OpowiedzMiCos: ja #!$%@?, nie wiedziałem że w Polsce można stracić prawo do bycia smutnym, ale najwyraźniej ten kraj nadal mentalnie w głębokiej komunie.

Poświęciłem życie, umiejętności socjalne i znajomości aby wyuczyć się swojego #!$%@? zawodu. I wiecie co? Zamieniłbym się z każdym ze swoich kumpli którzy teraz się oświadczają czy budują sobie chatki wraz ze swoimi dziewczynami.

Na #!$%@? mi ten hajs? Chyba aby se zajebisty złoty pomnik postawić na cmentarzu,
  • Odpowiedz
@Gerax9: wiem przecież o tym chłopie, ale jest różnica co powiesz Ty mając wyobrażenie takie że wystarczy zostać programistą i essa a może ktoś kto troche chleba oszamał, i widzi więcej niż przed nim klawiatura. Ciekawy jestem kim jest op, jak wiesz coś więcej niż "do it" to śmiało,chętnie poczytam
  • Odpowiedz
@interpenetrate: op jest IT, najgorszy zawód jaki można wybrać.

Lepiej iść na studia z zarządzania czy innego #!$%@?, znaleźć tam żonę dziewczynę a później zrobić sobie bootcamp na FE i siema.

Masz żonę, masz pracę, masz hajs jesteś szczęśliwy.

Ale jak od dzieciaka się w tym szkolisz to stajesz się śmieciem gorszym od gówna, który rozumie lepiej algorytmy niż ludzi. Taki plankton bez życia którego jedynym celem jest konsumpcja i kupowanie
  • Odpowiedz