Wpis z mikrobloga

Uuu MrBeast bedzie nowym CEO kicka. I widzicie po co te bany dla Zyniaka. Tu sie okazuje, ze jest promotorem w Polsce tego portalu i jako pierwszy duzy strimer tam przeszedl. Prawdziwy influencer xD haha
I Kick juz coraz wiecej duzych, zagranicznych strimerow z Twitcha podbiera.
Czy to poczatek konca rezimu twitchowego i braku wolnosci slowa?
Mam taka nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#friz #nitro #thenitrozyniak #famemma #nitrozyniak #famemma #twitch
  • 17
@eldo1234: mam nadzieje, ze nie.. caly czas sie rozwijaja, dodaja nowe funkcjonalnosci, streamerzy powoli tam przechodza i jesli MrBeast bedzie tym zarzadzal to wroze dobry rozwoj tej platformy
@NewBlueSky: ja mysle, ze wlasnie najpierw sciagna tych zbanowanych i beda szukac reklamodawcow i jak sie rozwina to potem za nimi beda sciagac reszte, ktora sama moze zechciec przejsc. Bana na twitchu przeciez mozesz dostac za wszystko, za slowo nyg.. za ped.. za pokazanie czegos co im sie nie sposoba, za kontrowersyjny poglad, za przejscie na pasach na czerwonym swietle itd xD Twitch to #!$%@? absurd. Bardzo lewicowa platforma stosujaca rezim
@Cztero0404: no rzeczywiście mnóstwo osób ma dość baseniar, które równocześnie maja po kilkadziesiąt tysięcy widzów naraz + nikt poza pojedynczymi wyjątkami nie odchodzi z platformy mimo coraz ostrzejszego regulaminu.
@eldo1234: Nie skończy jak mixer czy inne strony bo jest jedna różnica między mixerem a kick. Kick jest stroną giganta hazardowego któremu zostało odebrane idealne miejsce reklamowe jakim jest twitch. Tak długo jak im uda się utrzymać tą strone na poziomie wystarczającym do promocji ich hazardowej strony to nie będą tego zamykać a aktualnie ci wszyscy wielcy streamerzy co grali hazard albo adin ross są tam i mają nawet podobne numery