Wpis z mikrobloga

czy ja wiem czy na debilach? Taki jest rynek. Debil jest ten kto kupuje i go nie stać.


@Anderson_: oczywiście, że na debilach. I tak jest z każdym hobby, np. z rowerami. Jest segment rynku dla normalnych hobbystów i jest dla snobów, gdzie lampki rowerowe są po 300zł, a buty za tysiące. I ci ludzie wierzą, że to z nich robi lepszych kolarzy. To samo jest w wędkarstwie, turystyce górskiej czy
Dobrej jakości tworzywo na taki kufer to dosłownie kilka do 10 euro. Można zwalać na jakieś know how, ale umówmy się, że to nie rakieta, a prosta skrzynka.


@Ogau: otwórz biznes i zarabiaj miliony
@Anakee: skąd wiesz, że nie zarabiam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to wcale nie jest tak, że marki premium powstały na produktach dla ludu, a dopiero potem poszły w segment premium lub powstały z rąk sporego kapitału, aby zwielokrotnić zyski. Ja tam nawet szanuję takie firmy za dojenie frajerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to wcale nie jest tak, że marki premium powstały na produktach dla ludu, a dopiero potem poszły w segment premium lub powstały z rąk sporego kapitału, aby zwielokrotnić zyski. Ja tam nawet szanuję takie firmy za dojenie frajerów


@Ogau: kufry Givi/Kappa to żadne premium, to średniak.
Kufer to nie tylko kawałek plastiku do pakawania bagażu, a coś co ma wytrzymać napór wiatru i przeciążenia przy prędkościach autostradowych++


@perseweratywnosc: trzeba pamiętać o tym, że motocykle to jedne z najniebezpieczniejszych sposobów transportu - jeżeli coś nawali np. w kufrach to chińczyk machnie ręką, bo mu i tak nic nie zrobisz, w przypadku sprzedawcy europejskiego on w teorii będzie ręczyć głową za jakość przedmiotu. Bo co jak nagle stelaż się