Wpis z mikrobloga

@Jarusek: No i nie wiem gdzie tu beka skoro ulgi są lepsze od rozdawnictwa.

@merciless85: oprócz tego co już bo-banley napisał to memenc ci nie powiedział, że aby komuś DAĆ ulgę to komuś innemu trzeba DOWALIĆ wyższy podatek?
@merciless85: każdy system podatkowy, który faworyzuje określone grupy społeczne będzie niekorzystny dla tych, którzy w tej grupie nie są, bo oni płacą podatki za tych pierwszych. Są jeszcze aspekty techniczne tego pomysłu np. miej 3 dzieci, bądź na liniowym, który nie pozwala na ulgi - zero profitu, mimo, że masz dzieci. Jego pomysły są irracjonalne, a niby jest specem od podatków...
@merciless85: trzeba, trzeba, np. przeznaczać kasę na invitro, leczenie bezpłodności, cywilizowane porody, tematy okołopracowe, ale to już są kwestie kulturowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarusek: Owszem służba zdrowia kuleje i to mocno. Kasa na invitro jest, wiele samorządów finansuje procedury, a i sama procedura to nie są jakieś ogromne kwoty. Pytasz skąd wiem, a wiem bo sam z żoną z tego korzystałem. I tak kwestie kulturowe mają ogromny wpływ na dzietność i tego chyba nie zaprzeczysz.
@merciless85

@Jarusek: ok jak chcesz pajacować to spadam


Przeciez to ty pajacujesz xD najpierw nie zrozumiales jak twoj guru zrobil #!$%@? z logiki, pozniej zamiast przyznac sie do bledu to cos pyskujesz nie na temat o innych partiach, robisz #!$%@? z logiki jak twoj guru i na koniec obrazasz sie, bo ktos ci wytknal twoje glupoty xD
@stannis: Po pierwsze to nie żaden "mój guru". Po drugie owszem dzietność to sprawa kulturowa i rozwinięte społeczeństwa mają z tym problem. Po trzecie to żaden z internetowych napinaczy nie zdołał mnie jeszcze obrazić .