Wpis z mikrobloga

@nonszalancki: bo za 99% przypadków pogryzień odpowiadają właściciele? Psy maja naprawdę bogaty wachlarz sygnalizacji, ze coś im nie pasi tylko ludzie tego nie wiedza albo ich bawi jak pies szczerzy zęby. Plus edukacja dzieci od małego i pilnowanie jeśli coś robią z psem. Pies naprawdę nie gryzie bez powodu oprócz naprawdę #!$%@? jednostek ale to tez potęgowane jest przez #!$%@? właścicieli (pitbulle, amstafy itp). Imo nawet psy z tych ras
  • Odpowiedz
@Voyo: oczywiście, że odpowiadają właściciele. Trzymanie dużego psa i dzieci pod jednym dachem to głupota. Terraryści (w większości) wiedzą, że 8kg boa może dziecko zabić ale niestety większość psiarzy ma gwóźdź w mózgu i nie widzi problemu w zostawieniu dziecka z 20kg psem.
  • Odpowiedz
Trzymanie dużego psa i dzieci pod jednym dachem to głupota.


@ReeceWithouterpoon: Swoje pierwsze kroki postawiłem, trzymając wilczura za ogon.
To jest już opowieść rodzinna. Jako mały bajtel raczkowałem po nim, później złapałem za ogon i postawiłem swoje pierwsze kroki. Taka była relacja tych, którzy widzieli.
Później był to strażnik mojego bezpieczeństwa przez wiele lat.
Jak to wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: pewne było że zaraz zlecą się psarze którzy chcieliby zabrać psa do szpitala albo biura i koniecznie do piaskownicy z dzieciakami. Jak się ich upomni żeby założyli psu smycz to dla nich najwieksza obraza i reagują agresją
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: zabawne jest to, że jak dla mnie to mogą z psem nawet do kościoła chodzić ale załóż psu #!$%@? kaganiec dla bezpieczeństwa jego i wszystkich innych. Ale nie, tępe łby nie potrafią tego przyjąć do wiadomości, problem znajdą we wszystkim tylko nie w tym, że ich pies może zachować się nieprzewidywalnie bo to tylko pies. Nikt mi psów nie obrzydził w życiu jak ich właściciele.
  • Odpowiedz
@nonszalancki: jak miałam 3 lata to moi rodzice mieli owczarka, który mi pogryzł rękę gdy bawiłam się lalką. Suka ogólnie zrobiła się strasznie zazdrosna jak się urodziłam. Psa już potem z nami nie było bo ją uśpili. Bliznę na palcu mam po dziś dzień, na pamiątkę ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯ winię rodziców, bo między innymi z tego powodu jestem przeciwna posiadaniu zwierząt jak chce, lub już ma się dziecko. Dla bezpieczeństwa
  • Odpowiedz