Wpis z mikrobloga

Od wielu lat zmagam się z trądzikiem. Raz jest lepiej raz gorzej, ale od kilku lat jest dość spokojnie. Sporadyczny wysyp kilku krost. Brałem antybiotyki, mam lekarstwa na receptę itp. Ale od jakiś dwóch tygodni we włosach oraz na twarzy mam ogomny wysyp krost. Lekarstwa które pomagały na trądzik, tutaj nie pomagają. Pryszcze są bolesne, czerwone i mega liczne. Nie wiem czy to jakieś zapalenie mieszka włosowego czy coś innego.
Nie mogę pójść do lekarza bo przebywam za granicą. Co to w ogóle może być? Tyle lat zmagania się z tym swinstwem i wciąż wypryski na twarzy..

#dermatologia #dermatolog #kosmetologia #kosmetyki #chorobyskory
FrankUnderwood - Od wielu lat zmagam się z trądzikiem. Raz jest lepiej raz gorzej, al...

źródło: PXL_20230401_155818998

Pobierz
  • 9
@FrankUnderwood: Takie krosty też wyskakują jak przewieje skórę mokrą. Na glowie tak mam czasem i ja karku jak nie wysuszę włosów i otworzę okno w samochodzie. Fryzjerka mi to kiedyś powiedziała i faktycznie miała rację.
od jakiś dwóch tygodni


@FrankUnderwood: *jakichś

Dezynfekuj golarkę lub używaj jednorazowych albo w ogóle zaprzestań na jakiś czas golenia. Nawilżaj skórę. Dezynfekcja alkoholem ją mocno wysuszy, ale też trochę pomoże na wypryski.