Wpis z mikrobloga

@wykopnijmnie: Lewica sympatyzuje z zachodem, więc chce go naśladować, nawet przewyższyć. Obostrzenia zalecało WHO i realizowały wszystkie cywilizowane kraje, oczywistym jest więc dlaczego reszta partii również je popierała. Tak samo myślał każdy rozumny człowiek.
Jest tu też odpowiedź dlaczego Konfederacja się sprzeciwiała - bo to partia szurów przekonanych że wiedzą lepiej od specjalistów bo tak. Braun nawet z gówno-książką o plandemii wyskoczył w sejmie xD pokazuje to też jacy są nieodpowiedzialni
pandemia dokładnie pokazała jakie partie są zamordystyczne, a Lewica to już w ogóle przed szereg wyskakiwała z nową normalnością, dzieleniem społeczeństwa, QR kodami, jakby mogli to by wszystkich niezaszczepionych pozbawili praw obywatelskich.


@wykopnijmnie: wy jesteście chorzy na łeb. Liderzy mogą wprost mówić, ze wprowadzą katotaliban, gdzie beda nawet do sądów dawać"tradycyjnych katolików", ale #!$%@?, bo nasłuchaliscie się szurów pandemicznych. Ciekawe czy wiesz, ze konfa pierwsza namawiałą do zaostrzenia obostrzeń, żeby powstrzymać
@szybki_zuk: jestem ateistą, ale z dwojga złego wolę katotaliban niż tęczową homo propagandę, dwa tysiące płci, pranie mózgów młodych ludzi... Na całe szczęście te genderowe lewicowe #!$%@? to jest sprawa która sama się rozwiąże, w końcu w związkach jednopłciowych dzieci rodzić się nie będą, w wszelkiej maści lewicowi single z depresjami i całą resztą chorób psychicznych też genów nie przekażą.
@wykopnijmnie: ty jesteś totalnie chory. Przeciez katotaliban to totalne zniewolenie, brak praw człowieka i nagonka na niepasujace grupy. Chcesz żyćw sekcie to żyj, nikt ci nie broni, ale nie zmuszaj innych do cierpienia. I to wszystko dlaczego? BO nie podoba ci się prawda i wolność innych xD Nie podoba ci się prawda o LGBT? No to jej nie słuchaj, mam to w dupie. Możesz się też nie szczepić albo wierzyć w
@wykopnijmnie: xDDDD

Aby być ateistą i przełamać więzy wychowania w religii, trzeba mieć nieco rozumu. Nikt kto pisze "tęczowa homopropaganda" nie należy do tej grupy.

Na marginesie wyjaśnię: jeśli obecność homoseksualizmu w mediach sprawia, że masz na to ochotę, to musisz być biseksualny. Po prostu pogódź się ze swoją orientacją i zobaczysz, że świat nie jest taki zły i pełen spisku :)
Ciekawe czy wiesz, ze konfa pierwsza namawiałą do zaostrzenia obostrzeń, żeby powstrzymać pandemie. A nie czekaj, nie wiesz bo pousuwali takie wpisy w SM xD


@szybki_zuk: W sieci nic nie ginie. Pokaż screeny, kłamczuszku.
W sieci nic nie ginie. Pokaż screeny, kłamczuszku.


@stdmat: Nie znalazłem skrina, którego widziałem ostatnio, ale wrzucam dwie przykładowe wypowiedzi z czasu jak jeszcze byli za jak najszybszym wprowadzeniem ostrych obostrzen.
A teraz klękaj i przepraszaj za nazywanie mnie kłamcą szurze.
https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1642100435354898433?t=Uk1GJdolBCs6dDT9Y64FOw&s=19
https://pbs.twimg.com/media/Fsnx3mgWIAA5Dd4?format=jpg&name=900x900
@szybki_zuk: Zacytuj fragment, w którym Mentzen nawołuje do zaostrzenia obostrzeń. Obejrzałem cały wywiad i jedyne jakie postulaty padają dotyczą zniesienia/zawieszenia regulacji dla przedsiębiorców. Ta grafika cały czas jest na facebooku Bosaka, niczego nie usunął. Przejrzałem pozostałe wpisy z tamtego okresu. Nie ma żadnych postulatów zaostrzenia obostrzeń, są dotyczące przeniesienia wyborów i te o których mówił Mentzen w wywiadzie, jest krytyka specustawy, jest krytyka tarczy antykryzysowej.
@stdmat: Przecież w tym nagraniu Mentzen chwali obostrzenia xD W tym zamkniecie restauracji, klubów, sklepów xD I narzeka, że urzędnicy nie ostrzegli ludzi wcześniej, żeby jeszcze wcześniej je wprowadzić.

Przejrzałem pozostałe wpisy z tamtego okresu. Nie ma żadnych postulatów zaostrzenia obostrzeń, są dotyczące przeniesienia wyborów i te o których mówił Mentzen w wywiadzie, jest krytyka specustawy, jest krytyka tarczy antykryzysowej.


@stdmat: krytyka? czyli głosowali przeciw? :D

Tutaj wypowiedź tego durnia
@szybki_zuk

Przecież w tym nagraniu Mentzen chwali obostrzenia xD W tym zamkniecie restauracji, klubów, sklepów xD I narzeka, że urzędnicy nie ostrzegli ludzi wcześniej, żeby jeszcze wcześniej je wprowadzić.


Owszem, ale nie nawołuje do wprowadzenia jeszcze ostrzejszych obostrzeń (jak twierdziłeś) typu zakaz "nieuzasadnionego" wychodzenia z domu, które weszły niedługo potem.

krytyka? czyli głosowali przeciw? :D


W przypadku covidowej specustawy głosowali przeciw (jako jedyni), w przypadku pierwszej tarczy wstrzymali się od głosu.

Tutaj
Owszem, ale nie nawołuje do wprowadzenia jeszcze ostrzejszych obostrzeń (jak twierdziłeś)


@stdmat: no bo wtedy już wprowadzili :)

w przypadku pierwszej tarczy wstrzymali się od głosu.


@stdmat: a rzeczywiscie pomylilem dokumenty. Czyli az tak im ta tarcza nie przeszkadzala :)

Przecież nawet ta jego książka składała się głównie z wypowiedzi naukowców.


@stdmat: No na pewno #!$%@? xD

zbiór naukowców, którym on zaufał jest odmienny od zbioru naukowców, który siali