Wpis z mikrobloga

kilka stówek to zarówno 300 jak i 900 PLN. Więc pytanie ile możesz dać.


@ciezki_przypadek: Dobra, to 500zł max

ja bym polecił dżej bi ele wiec jeśli byłeś zadowolony to nie kombinuj xd


@Wojtas_elo: No to poleć jak odpowiadają moim wytycznym

jabra elite 3 active moge polecic


@Boleslavic: Dzięki za chęci, ale polecam czytać uważnie - mają być nauszne a nie dokanałowe byczku kolorowy

ja mam najtańsze Xiaomi i
@Opiochoinka jeśli mówimy o słuchawkach do kilkuset złotych do prywatnego użytku to jak najbardziej uważam, że są godne polecenia. Osobiście uważam, że mx3 mają najlepszy system anc w okolicy ceny do 1000 cebulionów. Zresztą jak poszperasz to w praktycznie każdym zestawieniu czy rankingu słuchawek wh-1000 znajdują się w topie.
OK, to lecimy dalej. Chcesz konstrukcję otwartą czy zamkniętą? Składane czy niekoniecznie? Nauszne czy wokółuszne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ciezki_przypadek: Szczerze, to wokółuszne, najlepiej żeby czasze nie były obrotowe jak w beatsach, tylko składane słuchawy

więc polecam JBL T460BT, mam je od paru lat i nic nie straciły na jakości, bateria też trzyma nieźle mimo że o nią nie dbam. Teraz kosztują groszowe sprawy


@Wojtas_elo: Miałem
@Wezwoguleicstont: weź pod uwagę jeszcze jedną rzecz (mówię z własnego doświadczenia) - czy lubisz być mocno wygłuszony od środowiska zewnętrznego. Mi np mocne odcięcie od zewnątrz przeszkadzało, uszy nie mogły oddychać, pociły się też mocniej itd.