Wpis z mikrobloga

  • 11
@Zydomasoneria No chyba #!$%@?. Ty myślisz, że donoszenie ciąży i poród to jest cyk fuch i oddajemy znajdora do domu dziecka? Skoro kreuje się na liberała to niech da ludziom wybór. Jak ofiarą chce urodzić to niech rodzi. Ale nie, wielki prezes jest zatwardziały katolem co nijak się ma do wolności. A szkoda, bo partia liberalna gospodarczo i obyczajowo to byłby mój pewny głos. A tak to #!$%@? wie na co głosować
@jaqqu7: @tymc: Mirasy ja się jedynie odniosłem do argumentu, że trzeba te dziecko wychować.

Ale skoro mnie zawołaliście to jestem ciekawy do którego miesiąca popieracie aborcje? Jak przyjąć granicę miedzy człowiekiem a zarodkiem? No i kiedy według was zaczyna się nowe życie?

Żeby nie było jestem przeciwnikiem kształtowania prawa według jakiejkolwiek religii ale nigdy nie powiem, że aborcja to dobro i powinna być powszechnie stosowana. Czasami tylko jest to mniejsze
@Zydomasoneria: a to co #!$%@? jest pies że go oddasz do schroniska XD

W kwestii aborcji decyzję powinny podejmować tylko i wyłącznie kobiety, czy tam osoby, które mogą rodzić.
Tak jak decyzją facetów powinno być czy chcą iść na wojnę czy nie. Zbyt trudna logika dla pseudowolnościowców?
@chwila: Poronienia przez całą ciążę się zdarzają tak jak i martwe porody. Czym się różni 12 tygodniowy płód załóżmy od 16 tygodniowego jeżeli chodzi o człowieczeństwo bo różnice w rozwoju wiadomo będą diametralne. Z tego co na szybko znalazłem najmłodszy wcześniak był w 21 tygodniu życia. Więc taki 16 tygodniowy dzieciak również nie przeżyje. Co więcej ten najmłodszy wcześniak na świecie gdyby był inny poziom medycyny pewnie zmarłby jak jego siostra
Z definicji tylko kobieta może rodzić. To, że części lewicy odwaliło to nie oznacza, że odwieczne prawo natury się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Nie, z definicji rodzi cipka. A skoro buk sprawił, że ludzie mogą zmieniać płeć to znaczy, że jest to okej, bo przecież buk złego nie tworzy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

I jest to "naturalne" (chociaż wszystko co istnieje jest naturalne,