Wpis z mikrobloga

Nowe i ostatnie TUTAJ wydanie newslettera #unknownews jest już dostępne - wersja webowa poniżej.

https://mrugalski.pl/nl/wu/jjiePQY5eaC85TGDN6Q2dg

========== WAŻNE ==========

To jest ostatnie wydanie unknowNews, do którego linka wrzucam na Wykop.

Zawieszam aktywność na tym portalu.

Tutaj wszystko się zaczęło. W 2015 roku wkleiłem na mikrobloga pierwsze wydanie zestawienia.
Później publikowałem tutaj codziennie przez 2 miesiące. Następnie zrobiłem sobie długą przerwę i powróciłem już z wydaniami cotygodniowymi.

Po pewnym czasie ze względu na ograniczenia platformy (istnieją serwisy, do których nie można wklejać linków, ale moderacja i administracja nigdy tego nie potwierdziły...) przesiadłem się na wersję newsletterową, wrzucając tutaj jedynie linka do wersji webowej i tak było do dziś.

Obecność na Wykopie w 'dawnych czasach' była spoko i widziałem w niej sens.
Obecnie 'koszty psychiczne' obecności tutaj są zbyt duże.

Aktualnie nie widzę sensu w udzielaniu się na tej platformie.
Ilość naprawdę dziwnych ludzi, którzy stąd przychodzą do mnie, jest przerażająca.

Konta nie usuwam, aby pozostało tutaj archiwum wpisów.

Jeśli ktoś z Was lubi moje zestawienia, to będą one nadal dostępne jako newsletter, a także wrzucane (jako wersja webowa) na wszelkie konta sieci społecznościowych poza Wykopem.

Dziękuję wszystkim miłym ludziom, których tutaj poznałem :)
Przy okazji dzięki też @a__s, która niejednokrotnie pomogła mi w rozwiązywaniu trudnych problemów z trudnymi ludźmi.

Do zobaczenia w przyszłości - na innej platformie

imlmpe - Nowe i ostatnie TUTAJ wydanie newslettera #unknownews jest już dostępne - we...

źródło: ost_wykop_tmp

Pobierz
  • 38
@imlmpe: kurczę szkoda! Oczywiscie subskrybuje już newsletter, ale tam nie ma za bardzo opcji interakcji (chociaż przyznaje, ze kiedyś odpisałeś mi na maila, który był bezpośrednia odpowiedzią na adres newsletterowy). Pamietam jeszcze Twoje filmiki i artykuły z uw-team[dot]org. Kursy php przedstawiane w KNote na starym KDE :D to były czasy
@imlmpe: ta historia o dziwnych ludziach z wykopu brzmi interesująco, szkoda że nie opowiadasz szczegółów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za regularne ciekawe listy, od jakiegoś czasu i tak już przeniosłem się z ich odbieraniem na newsletter, ale też zacząłem na wykopie. :) dołączam się do pytania @i_wtedy_sloik_pekl - czy planujesz jakieś miejsce gdzie będzie można podyskutować o tych treściach? Plus drugie pytanie, kiedy jakaś akcja charytatywna
@imlmpe: kurcze.. za każdym razem jak coś ktoś stąd odchodzi tohakoś tak dziwnie. Jak istatni dzień na koloniach za czasów PRLu. Doppieeo co czlowiek przyjechał i poznał ludzi a już czas wyjazdu. Ale rozumiem decyzję bo sam tu jeszcze wchodzę z przyzwyczajenia raczej bo już nic tak nie cieszy jak dawniej. Ale jak to mawiał mój guru: "jeśli coś się kończy to znaczy to tylko, że robi się miejsce dla czegoś
@imlmpe: smuteczek, ale w sumie i tak wchodzę z maila. Jeśli planujesz podtrzymać interakcję użytkowników, to proponuję wrzucać zestawienia też jako publiczne posty na patronite (chociaże nie wiem czy da się na nich komentować bez konta / subskrybcji)

@adrian1207 Co jakiś czas są takie akcje. Ostatnio we wpółpracy z innymi ludźmi na jakiś szpital, o ile dobrze pamiętam. A archiwum całe jest dostępne jako json
@imlmpe: Eh, szkoda, że odchodzą wartościowi ludzie. Jestem z czasów, gdy tu było wielu wartościowych ludzi np OldPostman, który wrzucał swoje wspomnienia jako pocztowiec.
Przeraża mnie, że trafiają do Ciebie masowo dziwni ludzie. Co się z ludźmi podziało :(
Dzięki za pracę, przerzucam się na newslettrer.

No a ten portal, cóż, trzeba będzie w końcu pożegnać.