Wpis z mikrobloga

przecież konfederacja ze swoim 10%


@Megasuper: a czyli jak mało bedzie miala i nic nie zrobi to po co na nią głosować. Lepiej na pis lub po bo będą mieli więcej?
Ja się bardziej poje pisu za to co robi i straszne działania pro ukrainskie i wprowadzanie rosyjskich ustaw, po za ich debilizm i pro niemieckość. lewicy i ich mentalności jak i holowni z wprowadzeniem pieniądza cyfrowego. Strach to w ogóle
@Sam_w_domu: beka też, że robią z Mentzele czy Bosaka jakichś ułomków, a jak już przychodzi do debat prezydenckich czy innych to taki Bosak wyciera podłogę ich Trzaskowskimi, opanowaniem, retoryką i właściwie wszystkim xD

Ostatnio oglądałem debatę Chmielowskiego z Mentzele, gdzie ten 1. upierał się, że Konfederacja nie jest liberałom potrzebna, jednak za cholerę nie potrafił udowodnić dlaczego i kto w miejsce konfy na chwilę obecną?

Konfa przy całym bagażu negatywów jakie
@ebismolarek: https://partiamozemy.pl/ ?


@xfin: #!$%@?.jpg

Zakładamy prywatyzację spółek skarbu państwa,

dążenie do zniesienia podatku dochodowego,

likwidację ZUS


Wiesz co by sie stalo z panstwem gdyby to wprowadzili szybciej niz w 4 lata? Masz prawa wyborcze? xD

Przeciez nawet konfa ze swoimi juz i tak ciezkimi do zrealizowania postulatami potrzebowalaby na to przynajmniej 1,5 kadencji a oni nawet nie chca calkowitej likwidacji ZUS bo wiedza ze to by jeblo (
@Sam_w_domu: przecież to program to to za co wszystkie partie korwina były srogo #!$%@? za to, że oderwane od rzeczywistości i marzycielskie xD

Ostatnio jakiś neuropejczyk napisał, że on wierzy w Tuska, że on tylko tak żartuje z tym babciowym, tak jak żartowal z liberalizmem i wprowadzal cos innego. A moze Tusk zartowal, ze wprowadzi tylko babciowe, ale też tesciowe, szwagrowe i dziadkowe?
@ebismolarek: pisza ze Tusk zartuje bo nie potrafia uwierzyc w to jak sie sam zaoral xD

Rudy zobaczyl ze przegrali druga kadencje bo PiS rozdawal i socjal dziala to teraz jak juz pisalem chocby z kaczego kupra mial wyciagnac kase to na socjal sie znajdzie.

Bo to dziala wiec na nic nie bedzie a na socjal tak.
polska trudna jezyk. Tak to napisales ze mozna to zrozumiec na dwa sposoby.


@Sam_w_domu: dziekuje i masz racje. Polski to bardzo trudny jezyk i czasami należało by doprecyzować, warto rozmawiać by nie dochodziło do nieporozumien.
Kiedyś rozmawiałem z dwojka znajomych i po jakichś 3 do 5 minut jak kolezanka wypowiedziała jedno słowo, które nie pasowało mi do rozmowy zapytałem dokładnie o czym mowi. Okazało się, że każde z nas mowilo o
@ebismolarek @Gozd @ebismolarek

Każda partia będzie 100x razy lepszym wyborem niż PiS i szurfederacja. Tylko naiwne kuce z gwoździem w mózgu takie jak wy wierzą w jakieś zmiany podatkowe tej frakcji. Tymczasem wasza zamordystyczna partia jedyne co chce realnie wprowadzić to państwo wyznaniowe.

Konfederacja to cofanie się do średniowiecza i kierunek kraje muzułmańskie. Do tego już przebąkują koalicję z PiSem.

Idole z tej parti kompromitują się na każdym kroku. Ich programy gospodarcze
@Megasuper: niby tak ale 10% to dużo w skali liczby posłów i prawdopodobnie ktoś by musiał się dogadać z nimi żeby przepychać jakieś ustawy itp.
Każda partia będzie 100x razy lepszym wyborem niż PiS i szurfederacja. Tylko naiwne kuce z gwoździem w mózgu takie jak wy wierzą w jakieś zmiany podatkowe tej frakcji. Tymczasem wasza zamordystyczna partia jedyne co chce realnie wprowadzić to państwo wyznaniowe.


Konfederacja to cofanie się do średniowiecza i kierunek kraje muzułmańskie. Do tego już przebąkują koalicję z PiSem.


Idole z tej parti kompromitują się na każdym kroku. Ich programy gospodarcze nie są możliwe
@Megasuper: Jest takie powiedzenie lepiej spróbować i się przekonać, niż nie spróbować i żałować. Dajmy konfie szanse chociaż na jedną kadencję z poparciem dwucyfrowym. Zobaczymy przez ten czas co mają faktycznie do zaoferowania i czy będą przylizywać się do pisu