Wpis z mikrobloga

próbowałeś nie być przestępcą?


@Impuls94: W tym problem, że wcale nie musisz być przestępcą aby obawiać się policji.

Jak Cię zacznie pizgać 2 typów i nagle pojawi się policjant to


@SrebrnySurfer: To może się okazać, że będzie już trzech policjantów pizgających cię nie wiadomo za co. ()
  • Odpowiedz
Jak Cię zacznie pizgać 2 typów i nagle pojawi się policjant to na pewno nie odetchniesz z ulgą


@SrebrnySurfer: XDD
Do mnie przed pubem #!$%@?ła się grupka naćpanych typów i dostałem w pysk, wszystko jakieś 2 metry od radiowozu. Po wszystkim wysiadł policjant i zapytał czy chcę to zgłaszać XD
  • Odpowiedz
@Rozporek12: nie tylko Ty. Tak tutaj prawie wszyscy reagują na widok policji: o co ewentualnie mogą się do mnie #!$%@??
Co ciekawe mam odwrotna reakcję, gdy jestem w niektórych krajach za granicą. I to często w tzw trzecim świecie - nie reagowałem nerwowo na widok żołnierzy na ulicach w Indiach, choć mieli przy sobie broń dlugolufową. Podobnie w Kolumbii. Ich widok wzmacniał u mnie poczucie bezpieczeństwa. W Polsce - niepokój na
  • Odpowiedz
@Impuls94

@troglodyta_erudyta: próbowałeś nie być przestępcą? :)

@SrebrnySurfer dobrze, ze można w spokoju protestować bez obaw, że dostanie się pałką, albo można iść na marsz i policja nie leje armatka wodna na cały tłum i nie robi później łapanek. Przynajmniej można przemycić granatnik i odpalić go na komendzie i nie poniesie się żadnych odpowiedzialności. Dobrze też, że policja wcale nie staje się bardziej agresywna przy odmowie przyjęcia mandatu i na siłę
  • Odpowiedz