Wpis z mikrobloga

Czy można liczyć na prawo zrównujące wiek emerytalny? Albo uniemożliwiające rządom wysyłania mężczyzn pod przymusem na rzeź w przypadku wojny? W sumie to nie wiem, do kogo ja to piszę; wykopki nie mają godności, czego najlepszym przykładem jest ślinienie się do Lempart w 2020' przez 90% tego portalu.
#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #redpill
Pobierz I.....I - Czy można liczyć na prawo zrównujące wiek emerytalny? Albo uniemożliwiające...
źródło: iii
  • 7
@yupitr: Tak i tak ... w sumie baby nawet więcej ja po 5 dniach miałem w dupie nadgodziny bo bym się zesrał gdybym miał chodzić dodatkowe 8h w sobotę myk polega na tym że za te same pieniądze w Pantosie "orali" mna przeładunek a panie sobie pudełka przekładały z palety na paletę robiąc obyczaje ekranów ciekłokrystalicznych po sztuce na 10-15 sek XD
ślinienie się do Lempart w 2020' przez 90% tego portalu


@Ivan_III: Niemal nikt się do Lempard nie ślinił. Nie zmienia to faktu, że ludzie byli oburzeni wyrokiem "trybunału" i popierali ją w proteście.

Nie kumam w ogóle twojej logiki. Miałem nie protestować przeciw choremu prawu, bo inne chore prawo godzi we mnie? Bez sensu.