Wpis z mikrobloga

Hej, założyłem tu konto bo od pewnego czasu obserwuje tag #blackpill i dziwi mnie w nim jedna rzecz, czemu jest na nim tak dużo kuców?
Co takiego niby #konfederacja oferuje młodym, zagubionym, trochę nieporadnym mężczyzną? Serio wierzycie że jakby znieśli podatek dochodowy to w "januszexach" i "kołchozach" pracodawca dałby wam tą nadwyżkę do ręki a nie #!$%@?ł 80% dla siebie? xD
Zdajecie sobie sprawę że takie mieszkania socjalne pomogą właśnie głównie mężczyzną którzy stanowią 85% bezdomych?
Oczywiście nie chce wrzucać wszystkich do jednego wora bo pewnie dużo #przegryw wcale kucami nie jest ale odnoszę wrażenie że te środowiska bardzo się przenikają.
Z mojego punktu widzenia głosowanie na Konfederacje jako przegryw to strzał w stopę. Większość kobiet jeśli będzie chciała to i tak zrobi aborcje w innym kraju. Z usunięciem 500+ akurat się zgadzam. Zapraszam do dyskusji moze ja czegoś nie widzę i Konfederacja to najprawdę dobra opcja dla mężczyzn.

#polityka #wybory #neuropa #pieklomezczyzn
  • 18
@TyPaliszMarihuana: Konfederacja oferuje spokojne i dostatnie życie wszystkim Polakom.

Serio wierzycie że jakby znieśli podatek dochodowy to w "januszexach" i "kołchozach" pracodawca dałby wam tą nadwyżkę do ręki a nie #!$%@?ł 80% dla siebie? xD


@TyPaliszMarihuana: To nie jest kwestia wiary tylko praw ekonomii, bo to one decydują i wzbogaciliby się wszyscy.

Zdajecie sobie sprawę że takie mieszkania socjalne pomogą właśnie głównie mężczyzną którzy stanowią 85% bezdomych?


@TyPaliszMarihuana: Nie.
@TyPaliszMarihuana: pamiętam jak robiono na tagu sondę, i najpopularniejsza była Koalicja Obywatelska, conajmniej jedna czwarta tagu ją wtedy popierała, to było mniej niż rok temu. Zestawianie przegrywów z konfiarzami nie ma podstaw poza twoim wrażeniem. Aczkolwiek KO i lewica ścigają się na pozyskanie elektoratu kobiecego, więc niezadowoleni mężczyźni mogą wybierać radykalniejszą prawicę chociażby na złość