Wpis z mikrobloga

#warthunder Gram bitwy zręcznościowe powietrzne. Jestem na końcówce 2 ery ZSRR - powiedzcie mi jak powinien wyglądać mój "podział" bojowy? Aktualnie mam wykupione 5 miejsc na samoloty (załogi) i praktycznie każdego używam w każdej bitwie aż się wszystkie nie rozpieprzą i tak w kółko. Istnieją jakieś schematy czy ściezki rozwoju tutaj? Czasem u youtuberów na wysokich tierach widzę że mają jeden/dwa samoloty i tyle - a nie chciałbym przepalać jakoś bez sensu hajsu.
  • 11
@Pshybysz: Tu chyba chodzi o rozkładanie samolotów per sloty załogi.
@BomBom Nie przejmuj się tym i nie przywiązuj większej wagi, po prostu graj. Jedyne co, to staraj się mieć w ramach jednego setu załóg mniej więcej równomiernie rozłożony BR i tyle.
@BomBom: Jak wchodzisz w 3 erę ruskich latadeł, to polecam Ła-5F. Jak się nauczysz nim latać i dobrze celować to jest to jedna z najfajniejszych maszyn na swoim BR. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj żeby dobrze dobierać zestawy tak żeby BR trzymał się kupy. Bo naprawdę czasem ręce opadają jak widzę gracza który ma zestaw typu Fw190, He100 i He112v i przez to ma BR 3.7 mimo
@BomBom: Youtuberzy na wysokich tierach to pewnie grają bitwy realistyczne, a tam wystarczy jedna załoga, bo nie ma odrodzeń. To duża zaleta tego trybu - polecam spróbować. A z radzieckiego drzewka na tych poziomach warty uwagi jest jeszcze Jak-1B.
@BomBom ta gra ma głównie na celu zarabiać pieniążki, na etapie 3 czy 4 ery zaczniesz stawać w miejscu bez konta premium i mieć problem z utrzymaniem wystarczających zarobków. Przede wszystkim grając różnymi nacjami równomiernie poznajesz ich mocne i słabe strony. Im wyżej tym więcej wszystko kosztuje i wymaga czasu, robiąc jedna nacje przy wszelkiej maści eventach będzie Ci co raz trudniej i bardziej czasochłonne spełnić wymagania. Sam gameplay i jego efektywność
@BomBom: potwierdzam co @pewniecham prawi. Szacunek do maszyny to podstawa, gra sama Ci "odda", plus nauczysz się analizować sytuację w bitwie takim zachowaniem tzn. czy się angażować w daną potyczkę, czy pomóc koledze czy sam sobie poradzi bo ma np. lepszą maszynę, nauczysz się obserwować no i jak ruscy i Air AB albo RB to na 4 erze masz Jak-3P i preferowane przeze mnie jaka 9P koniecznie z działkiem 23 mm