Wpis z mikrobloga

@Sam_w_domu: pamiętam jak sam głosowałem na Korwina na swoich pierwszych wyborach mając 18 lat bo hehe brak podatków! wychodzimy ze złej tfu unii! No ale mając już te 20+ i dalej na nich głosować to serio już trzeba być niepoważnym człowiekiem. Jak ja głosowałem to były tylko czasy Korwina a teraz przecież tam jest jeszcze do tego gromada jełopów. Braun, Godek, Bosak, ten z kucykiem i król gimbów Mentzen.
@mlodyernest: bo:

- W czasach covidowej #!$%@? macicy jako jedyni bronili obywateli przed lockdownami zamordyzmem i segregacja
- Jako jedyni glosowali przeciwko ustawie pozwalajacej na wyrzucenie czlowieka z jego wlasnego mieszkania/domu na podstawie pomowienia
- Jako jedyni sprzeciwiaja sie dodatkom socjalnym i ich nie obiecuja
- jako jedyni glosowali przeciwko zwiekszeniem uprawnien aplikacji rzadowej mobywatel w kraju w ktorym wyciek danych obywateli to nie kwestia "czy" tylko "kiedy"
- jako jedyni
@Sam_w_domu: ale co ja mam ci napisać jak ty nic nie robisz poza komentowaniem na rzecz Konfederacji. Twoje całe konto się na tym opiera. Jakiekolwiek wchodzenie w dyskusje to strata czasu. Rozmowa z jakimkolwiek fanatykiem czegokolwiek sprowadzą się tylko i wyłącznie do straty czasu. Mnie do Konfederacji nie przekonasz pustymi sloganami w sytuacji jak mam dostęp do internetu i widzę co posłowie tej formacji publikują na twitterze czy innych mediach społecznościowych.
m.....t - @Samwdomu: ale co ja mam ci napisać jak ty nic nie robisz poza komentowanie...

źródło: 4125324523453

Pobierz
ty nic nie robisz poza komentowaniem na rzecz Konfederacji. Twoje całe konto się na tym opiera.


@mlodyernest: dwa zalozenia oba bledne. Sporo komentuje znalezisk/wpisow o konfederacji ale to glownie dlatego ze jest ich najwiecej.

fanatykiem


@mlodyernest: kolejny blad. Nie jestem zadnym fanatykiem. Jezeli pojawi sie partia ktora bedzie miala lepsze postulaty niz konfederacja to zaglosuje na nia. Aktualnie takiej zwyczajnie nie ma.

nie przekonasz pustymi sloganami


@mlodyernest: a kto
S.....u - >ty nic nie robisz poza komentowaniem na rzecz Konfederacji. Twoje całe kon...

źródło: Wyrzucanie z domu za pomowienie

Pobierz