Wpis z mikrobloga

Klapers nie przestaje mnie zadziwiać. Ida do knajpy inni biorą kurczaki hamburgery a mam wrażenie ten patrzy o za 0,5usd kokos to ja full biorę kokos.
Swoją drogą myślam że ten Paweł i Kasia to są poziom wyżej ale z nimi coś nie tak skoro zadają się z takim kleszczem. Swoją drogą gdzie ich pies bo przecież mieli takiego brązowego co im Gapa z PL przytargał a chyba co pokazywani są to bez niego
#raportzpanstwasrodka
  • 4
@Dzikamery: Mam podobne odczucia. Paweł i Kasia wg mnie byli parę poziomów wyżej. Mnie się wydawało że jak jedziesz robić biznes to powinnieneś trzeźwo myśleć. Tutaj wszyscy nawaleni bądź na kacu. Coś nie pykło. Wg mnie oni filii nie otwierają - przenoszą biznes. Wątpię czy w stolicy tak działa biznes iż nie potrzebuje szefostwa. Dalej im kibicuje ale widzę to juz w szarych kolorach. Ciekawi mnie co robi Stek ze szczura
@tygrys12345: stek prowadzi i robi kiełbasy bo jak robił lajf Palmowy Raj to się udzielał w komentarzach. Tak jak mówisz oni wszyscy że Kambodża taka wow ale jak już nie tak to nikt nic nie mówi. Nie sądzę by Paweł maszyny kupował i zostawiał firmę pod obca ręka. Przenoszą się bo w Siem taniej i tyle temu szukają chaty gdzie by robić kiełbasy bo tak by szukali dla pary mieszkania a