Wpis z mikrobloga

@R187 z PiSem była identyczna sytuacja.

1. PiS mówi dokładnie co chce zrobić po wygranej.
2. Ludzie to ignorują I głosują na podstawie własnych romantycznych wyobrażeń nt. PiSu
3. PiS robi to co zapowiadał i dzieje się to, co każdy z mózgiem wiedział że się stanie
4. Ludzie w szoku.
5. Ludzie prędzej zginą niż przyznają się do błędu, dysonans poznawczy zostaje stłumiony, a zatem...
6. "Można się przyzwyczaić" ( ͡°
Pamiętajcie, Konfederacja jest za wolnością i właśnie dlatego jej członkowie chcą obywatelom pewnych rzeczy prawnie zakazać robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@R187:
Ja słyszałem, że Bosak chce wprowadzać prawo oparte na dekalogu, a nie pamiętam żeby było jakieś przykazanie zabraniające homoseksualnych ślubów.
@R187: i bardzo dobrze, dlatego popieram konfederację, nie zmienisz mojego poglądu ruska onuco. Wolę karę śmierci dla ateistów, niż żeby lgbt, śmiercionki i jedzenie robaków było dozwolone. Precz z ruskimi i germańskimi onucami z lewicy i peło
ważniejsze jest, że Bosak napisał, że można by zakazać parad równości

@nikifor: Bagatelizowanie i sprowadzanie do absurdu przeciwnej opinii z jednoczesnym powiększaniem znaczenia własnej dla ułatwienia polemiki to tak pospolita i prostacka metoda, że wcale mnie nie dziwi że chwyta się jej wyborca Konfederacji. Ba, nawet bym się nie zdziwił jakbyś to zrobił nieświadomie xD
No pewnie, że mają znaczenie twarde, konkretne decyzje - to że Konfederacja by ich nie podjęła