Wpis z mikrobloga

@Bill_Kilgore: też nie potrafisz zasnąć po nocce? Miałem raz tak, że w ogóle nie spałem przez cały dzień. To już któryś z raz z kolei i dzisiaj już mam dość. Spróbuję wytrzymać do wakacji i potem odchodzę.

Alkohol na sen to głupota.
@retlover: nic z bardzo nie pomaga, warto jednak zainwestować w rolety zewnętrzne, żeby mieć całkowita ciemność. Odstawienie innych źródeł siatka typu tv czy telefon tez minimalnie pomaga. Niektórzy stosują melatonine(u mnie w ogóle się nie sprawdza). Wykonywanie jakies aktywności fizycznej przed praca co spowoduje, ze wracając z nocki będziesz bardzo zmęczony i pomoże to w zaśnięciu. Nie picie kawy/emergetykow +-4h przed snem.
Tylko to co wymieniłem nie jest złotym środkiem, coś
@retlover: Zolpidam. To jest sukces.
Ew spacery na świeżym powietrzu i jakaś męcząca aktywność fizyczna jak bieganie czy inne kardio.
Albo zmień pracę.
@retlover:
Zaciemniasz pokój.
Zjedz śniadanie, kibel.
Na oczy/głowe ciemna koszulka.
Zero światła. Komórke wyłącz.
Powodzenia. I napisz czy pomogło.

Ps. Zjedz przed pojściem spać bo koło 13 będziesz walaczył z głodem i snem. Lipa.
@retlover
Nie pracuje na nocna zmiane ale pare porad:

Ile pijesz herbat/kaw dziennie? Najlepiej nie pij ani tego ani tego przynajmniej 8h przed planowanym snem. Zastap te napoje mieta/melisa (tylko tez nie pij tego wiecej niz zalecane na opakowaniu)

Motyw ktory dziala u mnie: odpal przyjemny ale malo angazujacy film, u mnie dzialaja dokumenty o zwierzakach - pol godziny i śpisz
@retlover: tylko suplementacja jeśli nie chcesz po każdej nocce walić browarów albo zioła na zamułę. Jakaś ashwaganda, L-teanina(pomimo bycia suplementem to działa zajebiście - nieraz pozwoliło mi zasnąć na zwale po futrze). Jak robisz nocki na jakimś magazynie czy produkcji to możesz jeszcze kupić sobie okulary uvex ograniczające światło niebieskie (to „tania” alternatywa do „fancy” okularów, które potrafią kosztować kilka stow - mi udało się dorwać trójpak za 15 dolcow od