Wpis z mikrobloga

To może klasycznie #!$%@?ę zarówno neuropków, jak i konfiarzy kilkoma spostrzeżeniami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnioski, które #!$%@?ą neuropków:
1. Nie dziwię się, że Konfa rośnie w siłę. To była kwestia czasu przy tym jak mocno — od kilku lat — w sferze publicznej demonizowani są młodzi mężczyźni. Mizoandria jest faktem. Istnieje też systemowa nierówność płci, która się pogłębia. Jej ofiarami są mężczyźni.
2. Tusk jest bardzo dziecinny i jeżeli tak dalej pójdzie, to będzie głównym powodem porażki opozycji. Jak można atakować drugie środowisko sugerując, że to „incele”? XD Przecież to jedynie jeszcze bardziej zmotywuje wyborców Konfy. Poziom jak na wykopie, a seksualizacja czego się da jest żenująca. Pomijam, że Tusk — osobiście — powinien milczeć na te tematy, biorąc pod uwagę, co napisała w swojej książce jego żona - o tym co wyczyniała i jak się kiedyś bawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Nastroje wyborców Konfy, żeby głosować „na pohybel wszystkim” rozumiem i akceptuję. To jest ten sam naturalny mechanizm, co u wyborców każdej partii w Polsce. Nie chcę Kaczyńskiego - idę na „fajne” PO. Nie chcę Tuska - idę na „nasz, swojski” PiS. Sfera publiczna zawodzi młodych mężczyzn, więc należy spodziewać się z ich strony reakcji. To naturalna kolej rzeczy.

Wnioski, które #!$%@?ą konfiarzy:
1. Musicie być wyjątkowo naiwni, jeżeli uważacie, że z spośród tych kilkudziesięciu posłów, których Konfederacja wprowadzi do Sejmu, wszyscy odpuszczą szansę zrobienia większej kariery politycznej i nie schylą się po miliony, które zaproponuje im Kaczyński. Czeka nas powtórka losów ekipy Kukiza. Intuicja podpowiada mi, że znacznie szybsza.
2. Zamierzacie poprzeć ludzi, którzy zagwarantują nam, że wojska nie ominiemy, a ich nowy koalicjant — Zbyszek Ziobro — dalej będzie wprowadzał ustawy na mocy, których kobieta będzie mogła wyrzucić mężczyznę z jego własnego mieszkania na podstawie pomówień + much more to come. Konfederackie asy — a wówczas już pisowskie — nie będą miały nic do gadania.
3. Każde środowisko polityczne w Polsce to w większości złośliwy nowotwór, ale — z tego co mi wiadomo — fani Putina, a także osoby, które realnie chcą nas gospodarczo cofnąć o 20 lat poprzez wyjście z UE, są tylko w jednym… Takie tam spostrzeżenie, które możecie mieć w dupie.

Tl;dr jak zawsze jest to samo - polska polityka to rak, a ja jestem symetrystą, cierpiącym zarówno na urojenia prawakoidalne, jak i lewakoidalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit.
Odsłonię karty i napiszę, że osobiście będę głosował tak, aby oderwać pisowców od żłoba. To mój jedyny, prywatny cel. Dynamicznie skanuję scenę polityczną i póki co — obecnie — pod uwagę biorę jedynie narodowy agraryzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #konfederacja #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - To może klasycznie #!$%@?ę zarówno neuropków, jak i konfiarzy kilko...
źródło: 207ADDAD-6C10-4019-A5B9-DD694753B646
  • 29
fani Putina, a także osoby, które realnie chcą nas gospodarczo cofnąć o 20 lat poprzez wyjście z UE, są tylko w jednym… Takie tam spostrzeżenie, które możecie mieć w dupie.

@Tywin_Lannister: fajnie to opisałeś, konfa nie jest moją idealną partią, ale mam nadzieję, że pod rządami Mentzena ogarnie przyjmowanie ludzi których jedynym tematem jest Rosja i UE (bo sam nie wyobrażam sobie Polski bez UE), skupią się na ważniejszych rzeczach. Nadal
@Tywin_Lannister: ja właśnie głosuje na Konfe tylko z tego powodu, że reszta partii w Polsce jest mocno mizoandryczne , a tylko Konfa na mnie nie pluje z tego powodu, że jestem mężczyzną. Niestety dostaje w pakiecie katoliban i dziwne romanse z ruskimi, których nie chcę ale takie jest życie i nie można mieć wszystkiego. Z jakiej racji jest te "babciowe" dlaczego kobiety za prace będą dostawać dodatkowe 1500 zł od podatników
@Tywin_Lannister: z tym rośnięciem w siłę bym nie przesadzał bo to wygląda jak dzielenie skóry na niedźwiedziu. I już to widziałem, wstrzymałbym się z otwieraniem szampana.

Chyba że to jakiś nowy pomysł na kampanię bo wygląda na to że chcą usilnie żeby tylko o tym mówić. Zderzenie ze ścianą będzie podobne gdy memcen nie dostał sie do sejmu.
Pobierz dqdq1 - @Tywin_Lannister: z tym rośnięciem w siłę bym nie przesadzał bo to wygląda ja...
źródło: TYMk9kqTURBXy9iOTAyOGRiYjZiYWUzZDkyODJjN2JlOGRlYTA4MGVmNS5qcGVnkZMCzQNIzQM53gACoTABoTEB
z tym rośnięciem w siłę bym nie przesadzał bo to wygląda jak dzielenie skóry na niedźwiedziu. I już to widziałem, wstrzymałbym się z otwieraniem szampana.

@dqdq1: no tak z którego to roku 2018 xD? Na twoje nieszczęście w ostatnich sondażach przed ostatnimi wyborami do sejmu RP konfa miała po 4/5% a na koniec osiągnęła 6.8 w głosowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@dqdq1: Ja tam np. zastanawiam się pomiędzy platformą a konfederacją. Obie mi nie pasują z pewnych względów (chociaż nie aż tak jak pozostałe), ale jeżeli Mentzen faktycznie by przejął główne stery zamiast Bosaka to pewnie bym zagłosował na niego. Szczególnie że zapierają się że nie dogadają się z pisem, chociaż nie wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aborcja mnie nie obchodzi bo obecny rząd z całą opozycją oprócz Konfederacji pokazał jak lubi zamordyzm, aborcja dotyczy promila ludzi, a oni zamknęli cały naród w domach i upodlili nakazami które łamały konstytucję.


@Kupamilosci: typowe rozumowanie wiejskiego przygłupa 'mnie problem nie dotyczy, więc po co się nim przejmować'. Na lockdown też narzeka teraz promil ludzi, więc po co nimi się przejmować?
typowe rozumowanie wiejskiego przygłupa 'mnie problem nie dotyczy, więc po co się nim przejmować'. Na lockdown też narzeka teraz promil ludzi, więc po co nimi się przejmować?

@an-drzej: no tak wiejski przygłupie, lepiej poświecić gospodarkę i wolność wychodzenia z domu dla skrobanki xD
Typowe rozumowanie dzbana który do życia potrzebuje tylko komputera, kebaba i samogwałtu.