Wpis z mikrobloga

Działania przeciw Konfederacji:
- odmienianie słowa "faszyzm" przez wszystkie przypadki do tego stopnia, że ta etykieta w zasadzie już na nikim nie robi wrażania.
- ściganie się z PIS'em na socjal

Efekt:
- ludzie o wolnorynkowych poglądach nie mają żadnej sensownej alternatywy
- straszenie złym wilkiem przestało mieć jakikolwiek skutek
- do ludzi dociera przekaz "cała władza przeciw Konfie" co tylko wzmacnia chęć oddania na nich głosu choćby z przekory i na złość władzy (efekt Samoobrony)

Teraz wystarczy, że Mentzen schowa na chwilę szurów do szafy i sondaże szybują do góry. Świetna robota. Oby tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
@archubuntu: najśmieszniejsze jest to, że najwięcej zrozumienia jak pokonać Konfederację prezentują głównie sami zwolennicy Konfederacji. Im bliżej postępowo-liberalnej macierzy, tym więcej krzyczenia o literalnie faszyzmie i niczego więcej, a jedyne sensowne wnioski wychodzą od osób które mają przynajmniej trochę w dupie prestiż swoich poglądów.
  • Odpowiedz
- ludzie o wolnorynkowych poglądach nie mają żadnej sensownej alternatywy


@archubuntu: Czy konfa i ten ichniejszy katoliban poglądowy ma cokolwiek wspólnego z wolnym rynkiem? Już urwa widzę, jak mój szefuncio Janusz Alfa głosuje za wolnym rynkiem w wydaniu konfederatów. xD Komu tę jałówę wkręcacie konfiarze, jesteście rzepem u osranej pisowskiej dupy i wasze miejsce jest w kościele, a nie w polityce.
  • Odpowiedz
  • 137
@archubuntu:

- ludzie o wolnorynkowych poglądach nie mają żadnej sensownej alternatywy


i dlatego zagłosują na najbardziej antywolnościowe szambo z możliwych, #prawackalogika

- straszenie wilkiem przestało mieć jakikolwiek skutek


w 2015 było "straszenie pisem już na nas nie działa lewaku", nic się nie zmieniliście, znowu wybierzecie skrajnie szkodliwe szambo, a potem będziecie kłamać że "to nie wy, to lewaki"

- do ludzi dociera przekaz "cała władza przeciw Konfie" co tylko wzmacnia chęć
  • Odpowiedz
- ludzie o wolnorynkowych poglądach nie mają żadnej sensownej alternatywy


@archubuntu: nie słyszałem aby ludzie o poglądach wolnorynkowych wobec wysokiej fiskalizacji w europie uciekali do krajów z prawem szariatu i niższymi podatkami - a do tego głosowanie na konfiarzy się sprowadza.

Tak, wielu ludzi nie lubi socjalizmu ale nie, dla obniżki podatków nie warto zmieniać cywilizowanego kraju w kalifat.
  • Odpowiedz
  • 6
@thorgoth: @afc85 @disinherited
Nie wiem komu odpisujecie, ale najwyraźniej nie mi. Osobiście mam w pompie, czy Konfederacja będzie miała 5% czy 20%. Stwierdzam jedynie prosty fakt. Uwaga:

Konfederacji urosło poparcie w momencie, w których schowała swoich szurów. A skoro tak, to znaczy, że udaje jej się pozyskać w większej masie jakiś inny elektorat. Więc może zamiast pisać dalej #!$%@? o kalifacie, prawackiejlogice czy innych tekstach godnych NPC'a to warto się zastanowić
  • Odpowiedz
@archubuntu: Nadzieja w nowych ludzi w konfie jest epizodyczna. Do pierwszego głosowania w sprawie jakiegokolwiek zaostrzenia prawa ludzkiego śladem prawa urojonego, boskiego, ideologicznego. Wtedy mgła opada, ewentualnie niektórzy idioci konfederaci tłumaczą to "pomyłką". Kukizy 2.0 zostały już rozdane, Panowie.
  • Odpowiedz
  • 4
to wolnościowcy #!$%@? z konfy nie są sensownym wyborem dla ludzi o wolnorynkowych poglądach?


@krytyk__wartosciujacy: W teorii są. W praktyce mało kto wierzy, że zbiorą podpisy i osiągną cokolwiek więcej. Podejrzewam, że zwolennicy Dziambora trochę popsioczą na bezdusznego Mentznena co ich oszukał, po czym i tak zacisną zęby w wyborach i oddadzą głos na Konfę.
  • Odpowiedz
  • 0
Do pierwszego głosowania w sprawie jakiegokolwiek zaostrzenia prawa ludzkiego śladem prawa urojonego, boskiego, ideologicznego. Wtedy mgła opada, ewentualnie niektórzy idioci konfederaci tłumaczą to "pomyłką".


@disinherited: Całkiem możliwe, tylko jak sam zauważyłeś, to już będzie refleksja po wyborach.
  • Odpowiedz
Konfederacji urosło poparcie w momencie, w których schowała swoich szurów. A skoro tak, to znaczy, że udaje jej się pozyskać w większej masie jakiś inny elektorat.


@archubuntu: ale to jest proste jak ruchanie.
Z badań eurostatu wyszło że w Polsce jest 15-20% ludzi mniej lub bardziej onucujących. To jest najmniej w europie ale wciąż jest to pewna baza, zasób ludzki.
Na kogo ci ludzie mają głosować? Wokół której partii bzyczą takie
  • Odpowiedz
  • 5
Na kogo ci ludzie mają głosować? Wokół której partii bzyczą takie gnidy jak panasiuk, braun, sykulski?


@thorgoth: Dlaczego zatem zaczęło bardziej rosnąć w momencie, w którym szurskie tematy zostały odłożone na dalszy plan? O Covidzie i Ukrainie ostatnio nieco ciszej, Korwina i Brauna również niewiele. Cały akcent został przerzucony na Mentzena, który ostatnio tych tematów prawie nie porusza (a jeśli w ogóle, to w dużo mniejszym stopniu, niż wcześniej).

Z badań
  • Odpowiedz
Dlaczego zatem zaczęło bardziej rosnąć w momencie, w którym szurskie tematy zostały odłożone na dalszy plan?


@archubuntu: zgadzam się że wyciszenie najgorszych cymbałow zadziałało katalizujaco.

Po prostu uważam że bazą tego wzrostu nie jest wyborca KO. Duszony podatkami przedsiębiorca ze Szwecji nie przenosi się do Afganistanu, bez względu na to czy talibowie proponują pięć, dziesięć czy dwadzieścia razy niższe podatki.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: też się chętnie dowiem o takiej konkurencji dla konfederacji. Bo póki co wszystkie inne partie chcą ze mnie zrobić niewolnika który ma oddawać kasę na 50% społeczeństwa.
  • Odpowiedz
- ludzie o wolnorynkowych poglądach nie mają żadnej sensownej alternatywy


@archubuntu: Do dzisiaj mnie fascynuje, jak ktoś o wolnorynkowych poglądach może głosować na neofaszystowską Konfederację, ale ok.

Te wasze tłumaczenia brzmią mniej więcej tak - "No nie miałem co zjeść na śniadanie, więc postanowiłem wyskoczyć z okna, przecież nie miałem wyboru".
  • Odpowiedz