Wpis z mikrobloga

Poza tym zdradze ci jedna rzecz - oglądanie Wolskiego, Bartosiaka i Zychowicza nie czyni cie ekspertem w kwestii wojny


@AgentGRU: jasne że nie, ale ma się jakieś ogólne zdanie na te tematy.
@Ghost2: zawsze mnie śmieszą osoby twojego pokroju którym się wydaje, ze w jakikolwiek sposób są mądrzejsze od takich typek xD
A potem spotykają się tacy ludzie z specjalistycznym zainteresowaniami i #!$%@? na okrągło puste frazesy
@Ghost2 serio? tylko dlatego, że są na imprezie i mają mocny makijaż to nie mogą mieć zainteresowań? ogólnie to mało kobiet interesuje się geopolityką i historią, nawet tych inteligentnych
@Ghost2: No przecież powiedziała "OK", znaczy się temat odpowiada. Problem w tym, że gościu nie zadał jeszcze żadnego konkretnego pytania. A minę taką zrobiła, bo gość popełnił błąd, Tajwan nie znajduje się w Południowej Azji.

Azja Południowa – region Azji obejmujący kraje subkontynentu indyjskiego na południe od Himalajów, czyli: Indie, Pakistan, Nepal, Bhutan, Bangladesz oraz wyspiarskie państwa Sri Lankę i Malediwy, zależnie od ujęcia również kraje położone bardziej na zachód (w
Tajwan nie znajduje się w Południowej Azji


@sciana: to prawda, pierwsze co zrobiłem jak usłyszałem to pytanie to sprawdziłem jakie kraje zawierają się w Azji Południowej. Pytanie miało jedynie zaskoczyć rozmówczynie, po nim powiedział "dobra, inaczej sformułuje pytanie: Czy masz męża?"