Wpis z mikrobloga

#wroclaw o ktorej jezdzi się na targpiast, żeby detalcznie coś kupic i nie przeszkadzać tym sprzedawcm, jak są jakies sklepy/restauracje jako klienci?

ktos ma doswiadczenie czy np 5-6 rano to jest jakas godzina szczytu dla sprzedawcow? pasowaliby mi w tych godzinach jezdzic rowerkiem,czesto widze, ze jest duzo aut dostawczych wtedy, ktore wjezdzaja/wyjezdzają
jesli ktos ma doswiadczenie to prosze o info
  • 6
@elo_: chyba najlepiej pojechac poznym wieczorem/wczesna noca, tak zeby byl na miejscu 1-2. nie ma sklepikarzy, ruch jest normalny, wiekszosc sprzedawcow juz przyjechala
@Rad-X: jaki ty jesteś #!$%@? xD

#!$%@? sie o cokolwiek, a nie pomyslisz nic, pojdziesz w godzinie szczytu to nie beda mieli czasu obsluzyc mnie detalicznie, jak mają 10 restauratorow czy sprzedawcow z warzywniakow, ktorzy kupują hurtem

a plusowali cie idioci #!$%@?, tacy sami jak ty
nie beda mieli czasu obsluzyc mnie detalicznie, jak mają 10 restauratorow czy sprzedawcow z warzywniakow, ktorzy kupują hurtem


@elo_: to polega na tym że oni zabieraja cale skrzynki i jada dalej, to trwa tylko chwilke, a zanim kupia to pytaja kazdego po ile. Czesc na tym etapie wyprzedaje sie, czesc po tym etapie odsprzedaje towar taniej kolegom ktorzy zostaja dluzej. W detalu to sprzedaja chyba tylko jak sa zdesperowani, wiekszosc to