Wpis z mikrobloga

Jak wygląda życie brzydkiego/przeciętnego mężczyzny w 3 etapach

1. Rodzisz się z przeciętnym/poniżejprzeciętnym materiałem genetycznym
2. Przez czynniki zdeterminowane w życiu prenatalnym twój wygląd nie jest atrakcyjny dla kobiet, przez co całe życie cierpisz nie doznając miłości, harując i będąc gnębionym przez państwo, kobiety i kulturę
3. Normiki, kobiety i redpillowcy krzyczą że to wszystko twoja wina

Jak wygląda życie kobiety w 3 etapach

1. Rodzisz się z jakimkolwiek materiałem genetycznym
2. Przez to że masz żeńskie narządy płciowe znajdujesz kochającego partnera bez żadnego problemu kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, nie masz żadnych problemów bo zawsze możesz wyżalić się swojemu mężczyźnie, jak i setkom spermiarzy, którzy będą ciebie wspierać i oferować pomoc w każdy sposób
3. Kobiety i normiki będą twierdzić że miały tak samo trudno w życiu i że udało im się osiągnąć to co mają "ciężką pracą" i "każdy ma na to szansę, wystarczy chcieć"

#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 8
@6na10cel: ja #!$%@?. Trochę wiary w siebie. Z kartoflanym polskim ryjem też można poznać ciekawą kobietę. Nie Julkę która skacze po czarnych #!$%@?, po co taka? Może mało popularna na wykopie opinia ale, tak, są kobiety z którymi można sobie ułożyć życie. i nie musi być to matka z dzieckiem Sebastiana co siedzi za dziesione, a ty masz być bankomatem. Są warte uwagi kobiety/dziewczyny tylko trzeba odsiac te #!$%@? szukające kasy
@rysiekw84dkl: Chyba żyjemy w innym świecie. Z moich znajomych normalne dziewczyny mają ci z którymi byli od zawsze (czyli takie które wcześniej nie miały żadnych partnerów seksualnych). Reszta to laski które "przeżywają młodość" ruchając się z chadami. Sytuacja dla mężczyzn 20+ jest tragiczna i potwierdza się to za każdym razem kiedy gadam z innymi chłopami.