Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: ale czemu Ty wychodzisz z założenia że ja mam cokolwiek do ludzi budujących mieszkania? Możesz mi powiedzieć w którym momencie to napisałem, bo widzę że Ci trochę rozłącza ręce z mózgiem i chyba piszesz żeby pisać.

Ty, gostek, a może zamiast kłócić się z projekcja mojej osoby w Twojej głowie to przeczytaj jeszcze raz?

Bo ja nigdzie się nie wychwalam ani nie pisze ze ciężko pracuje. Ani tym bardziej że
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: w ogóle odklejony jesteś na maxa, bo piszesz też że mają zabrać innym a nie mi. No uwierz że mi zabierają i nawet powiedziałem że nie mam z tym problemu. Szkoda klawiatury na Ciebie, uroiles sobie coś w główce, weź rozbieg dobry, bo ja ani słowem nie powiedziałem że mam cokolwiek do deweloperów, kretynie. A jeśli jest inaczej, to proszę o cytat (ale to już po rozbiegu).
  • Odpowiedz
Jesli do czegoś mam się przysrac to do zjawiska flipperstwa, lokowania kapitału i ogólnego klinu podatkowego który #!$%@? Polakom 50% tego co kosztuje ich praca.


@larvaexotech: o prosze jak szybko zeszlismy z "jestem gotowy placic zeby wszystko bylo dobrze" na "hurr durr wysokie podatki" xD
Fliperstwo to margines rynku
  • Odpowiedz