Wpis z mikrobloga

HA, w końcu przyszła, chyba ja jednak gaszę światło w tej edycji :)

Wrzucam zdjęcie bo przeglądałem tag i celnicy, którzy otwierali moją paczkę nie wysilili się żeby to zrobić. A pan listonosz znowóż prosił o hajs za to, że ją przyniósł.

@Bankierpl nieźle mnie wystalkował:

1. Ciepły polarek bo aktualnie mieszkam praktycznie w górach i na tę porę roku będzie idealny

2. Książka w sam czas bo wszystkie, które ze sobą wziąłem są już przerobione

3. W ekotorbie mój #rozowypasek będzie zakupy mi przynosił

4. Czekolada już zjedzona

5. Z pamięcią flash będę ganiał do punktu ksero bo trochę teraz esejów do napisania jest

6. Notatnik i długopis też się przydadzą :)

Wielkie dzięki dla @Bankierpl , paczka w 100% trafiona i mega się ucieszyłem, tym bardziej, że powoli oswajałem się z myślą, że zostane z niczym w tej edycji.

W nawiązaniu do listu:

1. #bukmacherka stoi tu na naprawdę wysokim poziomie, prawie każdy Serb codziennie odwiedza lokale (jest ich multum) w pogoni za lepszym jutrem i emocjami. Ludzie w większości korzystają z naziemnych lokali ponieważ z tego co się orientuję, nie potrącają żadnego podatku z wygranej i mają liczne promocje. Lokale podobne są do tych w UK, pełno stolików z wygodnymi fotelami i telewizorów, w którch puszczają każde istotniejsze rozgrywki (włącznie z Ligą Mistrzów czy Premier League). Kawka, piwko itp.

2. Jak mi się tu żyje? Hmm jest naprawdę super, poznałem mnóstwo ludzi, są bardzo przyjaźni i imprezowi. O pociągach wolę nie pisać, kiedyś myślałem, że gorzej niż u nas w Polsce być nie może- otóż może. Raz miałem nieprzyjemność jechać tu koleją- opóźnienie ok 6h. Warunki pogodaowe były doskonałe, był schyłek lata. Nawet Serbowie odradzają pordróż koleją. Pobyt może opiszę w małym AMA jak wrócę już do Polski, może ktoś będzie ciekawy.

Jeszcze raz serdeczne dzięki i gratulacje dla Piotrka L. !!!

#wykopoczta
Pobierz kantoniusz - HA, w końcu przyszła, chyba ja jednak gaszę światło w tej edycji :)

Wrz...
źródło: comment_uZV4Wtudq4Ox9TLugs9Tdyeapo8WWvBf.jpg
  • 4