Wpis z mikrobloga

Plusują Ci co sie smieją z krachu/korekty i szortujących.
Pojawiacie sie z szyderczymi wpisami jak tylko jakas giełda jest na zielono, ale gdzie jestescie dzis?

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
Pojawiacie sie z szyderczymi wpisami jak tylko jakas giełda jest na zielono, ale gdzie jestescie dzis?


@widmo82: płaczą w poduszki i wyprzedają
  • Odpowiedz
@widmo82: Problem z wami wyśmiewającymi się na zmianę jest taki że wieszczcie krach na interwale D1. Przejdźcie na M15, będzie trochę więcej dynamiki.
  • Odpowiedz
@KAGA91: Ten Orlen to niezły obstrajkowy śmieć. W zeszłym roku kupowałam po 51zl, a teraz znowu go ciągnie do tego poziomu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby tylko tę dywidendę klepneli, bo jak nie to dopiero będzie zwała.
  • Odpowiedz
@KAGA91: Ja też kupowałam z myślą o longu, ale widzę, że za kilka lat to ten Orlen dalej będzie się kręcił w tych przedziałach cenowych. Jedynie te obiecane dywidendy coś by dawały
  • Odpowiedz
@widmo82: nie chce mi się grzebać w profilu, bo masz dużo wpisów, ale czy nie znalazłabym tam wielu w stylu „hehe jak tam shorty/longi zaorskiego, dobiera?” - gdy gość miał stratę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
„hehe jak tam shorty/longi zaorskiego, dobiera?”


@maniek74: tak, nie przecze. mimo wszystko zaor to inna liga. manipulant level master. pisał o kasowaniu pozycji a je posiadał i odwrotnie. przyznawał sie do zajecia pozycji jak urosło.
Potrafił powiedziec, ze robi sobie wolne od giełdy i zadnych ruchów nie robi już a po kilku minutach otwierał pozycje. Wielu sie dziwiło co on robi, ale brnął w to dalej. Sporadycznie ma farta i lubi
  • Odpowiedz