Wpis z mikrobloga

Byłem przedwczoraj na mieście. Gdy tak spacerowałem ulicami mojej Warszawy, ciesząc się urokami pięknego, ciepłego dnia, momentami niestety mój błogi nastrój był brutalnie mącony.
Już nawet mniejsza o to, że w naszej stolicy multukulti jest na porządku dziennym i znacznie psuje obraz naszego miasta i naszej Ojczyzny, to widziałem wiele par, w których polska kobieta spacerowała razem z obcokrajowcem.
Doprawdy, jest to bardzo smutny widok.
Polskie kobiety są zasobem Polskiego Narodu i nie powinny puszczać się z obcokrajowcami. Dziwi mnie, że PiS nic z tym nie robi. A taka niby prawica.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #warszawa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@mocznikkk: A co ci wadzi multi kulti? Będzie dla was tylko gorzej, bo imigranci będą ratować polską gospodarkę i najpewniej nie będą to ukraińcy.
  • Odpowiedz
@mocznikkk: no to dość istotne, sprawdzam czy jesteś prawdziwym polakiem i wspierasz polski rynek elektroniczny, polska może być potentatem na światowym rynku tylko trzeba wspierać wielką polske
to jaki ten telefon?
  • Odpowiedz