Wpis z mikrobloga

symulator łażenia i gadania z azjatami i murzynami. Ale widoczki ma ładne, dobrej zabawy miras


@Krachu Gdyby nie dopisek o ładnych widoczkach, to brzmiałoby jak wycieczka po Londynie xD
A gra rzeczywiście wygląda ok, tylko szkoda, że jest tak słabo zoptymalizowana na PC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cernold

Szczerze jest to jedna z niewielu gier, które kupiłem, a na to czekałem długo. Rozczarowałem się po jakichś 10 godzinach gry, bo wszystko było totalnie schematyczne. Misje poboczne zero frajdy, praktycznie odbębniałem je jak była możliwość obok.

Na początku fajna opcja otwierania kłódek zaklęciem i zdobywania kolejnych znajdziek, ale po 10 razie kiedy mechanizm otwarcia wyglada identycznie już się człowiek wkurza.

Fabuła bardzo krótka, a do tego mało wymagająca, praktycznie od
@kopek: jak się jarasz uniwersum to będzie spoko. Mapa i klimat genialny. Wady które wymieniono wyżej istnieją.
Mi się wydaje że wpakowali cały budżet/czas w mapę, modele i świat. Zrobili super lokacje, pory roku, ładne modele etc i przepalili tam masę czasu dopracowując.
Potem tego świata nie wypełnili dostatecznie fabularnie, sama gra jest krótka i zadania poboczne dużo nie pomagają. Osobiście odniosłem wrażenie że im po prostu zabrakło czasu - większość