Wpis z mikrobloga

Nie mam już siły... Nie mam znajomych, nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy nie będę miał, nie mam żadnych pasji. Każdego dnia po prostu męczę się życiem. Nie mam żadnego punktu zaczepienia w życiu. Nigdy to się nie zmieni, a będzie tylko gorzej, bo z wiekiem samotność postępuje. Przychodzę do domu i powstrzymuje płacz, żeby się nie ośmieszać przed starymi i ich nie martwić #przegryw #depresja
uzaleznionyodsmutku - Nie mam już siły... Nie mam znajomych, nigdy nie miałem dziewcz...

źródło: 50aeeb08fed41839aaf4e90900d2b1dd

Pobierz
  • 37
@uzalezniony_od_smutku: uzbieraj z 3 tys euro i rusz w podróż na 1 miesiąc, możesz coś zarobić po drodze na zbiorach owoców 7 dni (około 800 Euro). Poznasz wiele ludzi, koniecznie stopem. Jak ci już nie zależy to cokolwiek się stanie będziesz miał ciekawe historie do opowiadania ;) bardzo polecam
@Bolczyyyyk93: Ja właśnie chce cos takiego ogarnąć do stracenia i tak niemam nic a z tego co słyszałem to właśnie na takich wyjazdach dużo ludzi sie poznaje nawet przegryw ma szanse na kobietę naprzyklad na takich zborach poznać świata sie zwiedzi tez a siedzieć na wykopie to każdy potrafi i skamleć jak suka ze mu zle
nawet przegryw ma szanse na kobietę naprzyklad na takich zborach poznać świata sie zwiedzi tez


@Dejw983: No po wuju masz szansę XD na zbiory wyjeżdża patologia, świat jaki poznasz to pole pomidorów i okoliczna wiocha XD (chyba nie liczysz na to że będziesz na zbiorach pomidorów w Centrum Mediolanu) XDDD. Będziesz miał szczęście jak do najbliższego sklepu będziesz miał max 5km i to też nie będzie żadna metropolia.

Ale wierz sobie
kiedyś pracowałem w Holandii 3 tygodnie. Przyjechałem I jakieś starsze Polki w siedzibie firmy plakały, że jakaś Polka je prześladuje. Wyzywała je od ku*ew, szmat itp. Zwykła patolica, ale pracowala długo to już dostała jakieś wyższe stanowisko. Potem zakwaterowani mnie właśnie do niej. W domku miła osoba, ale w pracy wychodziło patologiczne bydlę.
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Nie chodzi o giga cope, chodzi o to żeby coś zrobić jak i tak niewiele wychodzi, i nigdy nie mówiłem żeby mieszkać i pracować z polakami :D jak najdalej :) ja odbyłem 2 tripy takie i mi sie poprzestawiały myśli różne znacznie. Nie mówiłem też o poznawaniu kobiet, ale w podróży stopem różne rzeczy się zdarzają :)
@StanMarsh93:
1 trip 100% stopa, 0 noclegu płaconego
Poznań - Okolice berlina #!$%@? wie gdzie - gdzieś na granicy holandii - 2 dni na skłocie w amsterdamie (akurat taki los potoczył się koleżance xD) - granica holandi i belgii (poźniej zabrał mnie naćpykany recydywistaw w 3,5tony busiarz i dojechalem do Monta saint michel - potem 2 dni jakkolwiek do biscarosse - 2 dni na plaży odpoczywałem - capbreton- sant sebastian 2
@StanMarsh93: Ale nie byłem w Irlandii i Szkocji. Do ciapatych mnie nie ciągnie :D Bałkany mam zjeżdżone ale nigdy nie byłem w Bośni i Albanii. Myślałem też o Szwecji ale stada imigrantów mnie zniechęcają :D No i jeszcze Nordcapp musze kiedyś bo się uduszę.

Pierwsze dwa tripy zmieniły mnie w hój, mniej chce, mniej potrzebuje. Po 3 tygodniach w tripie i tak twój dom to twój namiot