Wpis z mikrobloga

#ator jak jest 9-10 tys brutto napisane w ogloszeniu to nie jest 9-10 tys na ręke no #!$%@? geniusz ... czy uważasz, że twoi widzowie to idioci nie wiedzą podstawowych rzeczy ? Pytanie retoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście manipulATOR już to przekręcił tak, że USA zakłada, że na terenie Polski mogą być oddziały rosyjsko języczne....
A kto cymbale powiedział , że ta osoba będzie pracować na terenie Polski? Dodatkowo masz daty od kiedy do kiedy, Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz
  • 6
@Robson1416: Nie jestem za cancel culture ale czy tacy kłamcy nie powinni być stale krytykowani za to że celowo robią z ludzi idiotów. Mieć ludzi za debili a robić z nich debilii wmawiając największe głupoty w celach zarobkowych to jednak różnica.
Jeszcze chłop mówi, że rozmawiał z paroma Amerykanami i wyśmiewa ich wiedzę, gdzie sam ma całkiem poważne braki. Przypominam jak twierdził, że Stalin był Ukraińcem. Po za tym niby jak by miał rozmawiać z tymi Amerykanami? :D Przecież on ni w ząb nie zna j. angielskiego. Wystarczy posłuchać jak wymawia słowa po angielsku xD tym takim śmiesznie naciąganym akcentem w stylu indyjskim :DD
Po za tym niby jak by miał rozmawiać z tymi Amerykanami? :D Przecież on ni w ząb nie zna j. angielskiego


@Partyzantos: To mi przypomniało jak lata temu pracowałem w UK. Wyszedłem na papierosa i gadam z takim Edkiem z magazynu. Poczciwy i dobry chłop, ale ni w ząb po angielsku.. Opowiada mi On, że mieli imprezę dla pracowników w weekend i że całą noc tańczył i gadał z kierowniczką- ona