Wpis z mikrobloga

I gdzie są teraz ci hejterzy co tak narzekali hahah
Dziś wyszła fenomenalna gra The Walking Dead Saints & Sinners 1 i 2 i wszyscy (tak, również posiadacze takich headsetów jak Valve Index, Pico, Quest 2 czy HTC Vive) mówią, że ta gra bez wątpienia najlepiej śmiga i wyglada na PSVR2 :) żadnej reprojekcji, płynne 90fps, praktycznie niezauważalny efekt mura, prawdziwa czerń, HDR, niesamwoity haptics feedback i tracking kontrolerów, bardzo wyraźne tekstury (napisy można dosłownie czytać z kartek, plakatów, itd, nie tak jak w Resident Evil 8).
A na PCVR? Problemy z odpaleniem, spadki FPSów, wywala gierkę, itp itd.

A jak mówiłem już miesiąc temu, że PSVR2 to nowy król VR to niektórzy tutaj się śmiali. Kto się śmieje teraz?
¯\(ツ)

#psvr #psvr2 #ps5 #sony #playstation #playstation5 #gry #vr #wirtualnarzeczywistosc #thewalkingdead #konsole
  • 24
ale na chwilę obecną to konkurencja ma więcej lepszych gier


@Megasuper: Jest szansa na zmianę bo PSVR2 nie dość że zapewnia topową jakość to jeszcze nie jest uzależnione od kapryśnych i drogich pecetów.
@majkkali: ja hejtowałem, przyznaje i jakis tydzień temu wylały się pomyje na PSVR2 z powodu Switchback VR. Dalszy brak wsparcia aplikacji i filmów VR.
Sam muszę przetestować Walking Dead, choć na tą chwilę mój nr 1 to RE.
@majkkali Szkoda tylko że nie mogę pograć bo jak twórcy ogłosili darmowy upgrade do PS5, to jako fanatyk gier fizycznych kupiłem pudełkową wersję (nową) iiii darmowy upgrade nie działa, nie wiadomo kiedy będzie dostępny i tak sobie czekam.

Wydawca gry nawet dawał znać że niby do lata może zejść, a sami twórcy mało mówią poza tym że wydawca "pracuje nad tym".

Jestem mocno zniesmaczony tym faktem, jak i tym że oszukali trochę
@Kakaladze No twórcy #!$%@? upgrade path. Ale wersję z PS Plus i tak można upgradeowac do PS5, tylko za 4 dychy trzeba kupić Tourist Edition upgrade do wersji PS4. Potem upgrade do wersji PS5 jest juz darmowy. Szczerze, grę miałem za friko, wersja PSVR2 wygląda zajebiscie, więc te 4 dychy uczciwa cena. Gorzej, że kupiłeś na płycie.
@majkkali: po zakupie VR, włączył mi się efekt Diderota i uzbierałem już 25 tytułów więc mam co ogrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trochę przesadziłem, ale #!$%@? z tym xD. W sumie S&S jest pierwszym tytułem, który wciągnął mnie bardziej, niż pozostałe. Chociaż kwestia przyzwyczajenia tez tutaj odgrywa rolę, bo na stojąco jestem już w stanie grać bez tego skokowego poruszania.
@jankuklak:
@mustafas00:
Jak macie wersję PS4, która swego czasu była za darmo na PS plus to na PS store wchodzicie właśnie w te wersje S&S1 (PS4 nie PS5), scrollujecie niżej i tam będzie dodatek Tourist Edition Upgrade. Ja mieszkam w UK i u mnie kosztował £7.99, więc grosze, w PL pewnie około 40zł. Kupujecie ten dodatek potem wchodzicie w wersje PS5 na PS store i będzie pokazane, ze macie za
@Fox7er: haha mam tak samo. Nakupowałem tych gierek i nie wiem w co grać aż. Póki co udało mi się ukończyć RE8, mega gra chociaż niesamowicie straszna. Nie dla ludzi o słabych nerwach. A tak to co chwile dorzucam coś do kolekcji. Wczoraj kupiłem Synth Riders, bo na promce jest akurat. Ogólnie strasznie dużo tych gier, a pamietam jak ludzie narzekali, ze nie bedzie w co grać na psvr2 xDDDDD
@majkkali: Ogólnie nie jestem w temacie, ale rozumiem, że najlepiej teraz kupić pierwszą część fizycznie, następnie płatny dodatek tourist edition w wersji ps4 (co on właściwie daje?), następnie darmowy upgrade do ps5 i wtedy gram, a jak przejdę pierwszą część do kupuje normalnie drugą... tak?

Wszyscy trąbili jakie gran turismo jest fajne, kumpel miał kierownice kompatybilną z ps5 to stwiedziłem że kupię grę na olx i pożyczę kierownice, i tak mi
@TomSz: dzięki udało się kupiłem wersję turystyczna za 45zł. Ja teraz aktywować do TWD Retribution? Trzeba to wpierw zainstalować?

PS.Chyba dzisiaj pójdę po moja kierownicę do GT :)
@TomSz: zapłaciłem 45zl za wersję turystyczną a następnie kolejne 45zl za wersję dodatku do TWD na PSVR2 myślałem że wtedy będzie działać, a tu dupa. Czyli zmarnowane 90zł i gra nadal niedostępna, trzeba wydac kolejne 179zł. Grę kupię, ale jutro będę walczył o te 90zł