Wpis z mikrobloga

I gdzie są teraz ci hejterzy co tak narzekali hahah
Dziś wyszła fenomenalna gra The Walking Dead Saints & Sinners 1 i 2 i wszyscy (tak, również posiadacze takich headsetów jak Valve Index, Pico, Quest 2 czy HTC Vive) mówią, że ta gra bez wątpienia najlepiej śmiga i wyglada na PSVR2 :) żadnej reprojekcji, płynne 90fps, praktycznie niezauważalny efekt mura, prawdziwa czerń, HDR, niesamwoity haptics feedback i tracking kontrolerów, bardzo wyraźne tekstury (napisy można dosłownie czytać z kartek, plakatów, itd, nie tak jak w Resident Evil 8).
A na PCVR? Problemy z odpaleniem, spadki FPSów, wywala gierkę, itp itd.

A jak mówiłem już miesiąc temu, że PSVR2 to nowy król VR to niektórzy tutaj się śmiali. Kto się śmieje teraz?
¯\(ツ)

#psvr #psvr2 #ps5 #sony #playstation #playstation5 #gry #vr #wirtualnarzeczywistosc #thewalkingdead #konsole
  • 24
  • Odpowiedz
@majkkali Widziałem tego posta, ale już było tyle informacji że currently working oznaczać może kilka dni a może oznaczać tygodnie. Zobaczymy, myślę że nawet jak już to wrzuca to niesmak mi pozostanie ale lepiej szybciej niż później.

Ale dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@majkkali:

https://www.gram.pl/news/playstation-vr2-ze-slaba-sprzedaza-sony-moze-byc-zmuszone-do-obnizenia-ceny

Zapowiada się iście szampańsko. Zobaczymy jak będzie ze wsparcie w przestrzeni kilku najbliższych lat skoro google zaliczyły totalną porażkę jeżeli chodzi o sprzedaż ;). Coś czuję, że nie będzie tak kolorowo i wsparcie może porządnie roztrzaskać się o ziemię. Wtedy utkniecie na martwym systemie sony gdzie nie będzie nic ciekawego wychodziło, gdzie na pc masz wolność wyboru :).
  • Odpowiedz