Wpis z mikrobloga

WITAM, GINIEMY - Jak dla mnie to już mamy drugą Rasije, a pisdzielce już wygrały wybory niestety. Widzę co się dzieje na wykopie, co się dzieje na yt, i ogólnie co się dzieje. Dla wielu ludzi nawet młodych Tusk i KO to takie samo zło jak pisdzielce. Tacy ludzie będą głosować na coś innego niż na pis i PO (KO). Tacy ludzie zrobią konfederacji czy pslowi może 5% więcej, a niech zrobią nawet 10% więcej, ale co to da? Nic bo wtedy i tak pis wygra, a mogliby pomóc ich zdetronizować bo tylko Tusek ma możliwość zdetronizowania PISU. A poza tym konfa leci w koalicję z pisem więc głosując na konfę głosujesz tym bardziej na pis. To jak nam zniszczyli gospo do tego czasu to jest kuzwa tak smieszne xDD ale spoko, będzie jeszcze gorzej... Nie mam fachu w ręku ale chyba będę musiał jednak stąd wyjechać. Witam, giniemy.

#bekazpisu #polityka
  • 4
@thorgoth: zgadzam się w 100%, teraz piszę giniemy, ale po wyborach mam nadzieję, że napiszę - "gińcie" a ja będę sobie kosił hajs za granicą, zacznę skromnie, ale myślę, że będę tam lepiej traktowany niż tutaj, gorzej z kobitą, bo on nie chce wyjechać. No ale coś się na to poradzi. Zawsze można zerwać :D