Wpis z mikrobloga

#famemma
Nie wiem z jakiego powodu mój wczorajszy wpis został usunięty przed moderację więc powtórzę.
Sto razy bardziej wolę taką partnerkę jak ma Jóźwiak niż taką która poklepie mnie po plecach mówiąc że nic się nie stało a w głębi duszy czy przy koleżankach będzie się ze mnie śmiała.
Szczerość w związku to jest podstawa, powiedziała mu wprost że to wstyd że przegrał z Najmanem (bo to jest wstyd) a afera jakby nie wiem co mu tam powiedziała.
  • 20
@MrBeast: Wyobraź sobie, że jest też trzecia opcja, czyli partnerka która wspiera i jeżeli krytykuję to konstruktywnie, a nie najeżdża świeżo po porażce, jak ta blachara

"wstyd że przegrał z Najmanem (bo to jest wstyd)"

Wstyd to kraść, jak to mówią. Bycie słabym w mma to nie powód do wstydu. Z Najmana wiadomo, że beka, ale 90% komputerowych ekspertów by usadził łatwo
Z Najmana wiadomo, że beka, ale 90% komputerowych ekspertów by usadził łatwo


@SuperTimor435: co to za argument? No usadziłby, ale co z tego? Jakbym poszedł do przedszkola to też bym tam usadził każdego.
Ale jak ktoś świadomie wchodzi do klatki z osobą która ma tytuł największego nieudacznika polskich sztuk walki, to powinien się liczyć z tym, że jak z nim przegra to będzie z niego beka
@marv0oo: "co to za argument? No usadziłby, ale co z tego? Jakbym poszedł do przedszkola to też bym tam usadził każdego."

To z tego, że żenującym jest gdy eksperci z przed komputera typu OP piszą o wstydzie przegrania z Najmanem, a dostaliby od niego #!$%@?

"jak z nim przegra to będzie z niego beka"

Beka to nie wstyd
@MrBeast: ja #!$%@? xD czyli wolałbyś toksyczną babę? Dziewczyna powinna powiedzieć że cię wspiera i ze jest z ciebie dumna nie ważne czy osiągasz sukces czy porażki, ważne że próbujesz xD nie wiem moze amsz taki fetysz ze chcesz eby po tobie jechano
@kr4wy: Ale co jest toksycznego w tym? Toksyczne by było gdyby go codziennie cisnęła po walce, takie jednorazowy #!$%@? to nic strasznego, szczerze z serca powiedziała co o tym sądzi i sto razy bardziej wolałbym by moja partnerka w twarz mi powiedziała: ale #!$%@?łeś, przegrałeś z takim kimś no ale trudno, innym razem będzie lepiej niż: Nie no kochanie zajebisty jesteś a potem wśród koleżanek: #!$%@? co za niemota z niego
@MrBeast jest różnica pomiędzy byciem szczerym a toksycznym, jak się obawiasz o to że baba cię za plecami obgaduje to po co byc w takim związku co się nawet nie znacie. jak twój partner czegoś próbuje i mu się nie udaje to nie jesteś wtedy zły wtf xD wyobraź sobie sytuację jakby twoja dziewczyna przegrała zawody a ty jej mówisz jak mogłaś tak zjebsc xD jak twój partner ma pasje to się
@kr4wy: No nie obawiam bo jest szczerość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jej coś nie pasuje albo mi nie pasuje to to sobie mówimy.
Głównie chodzi mi o to że ludzie wolą być oszukiwani, woleli by usłyszeć kłamstwo że było dobrze niż prawdę.
o wstydzie przegrania z Najmanem, a dostaliby od niego #!$%@?


@SuperTimor435: to inaczej - wstyd jest zdecydować się wyjść do najmana i dostać #!$%@?.
Ja bym pewnie dostał #!$%@? od Tosta, ale nigdy bym z nim nie wyszedł do walki/na sparing z tego właśnie powodu.
@MrBeast: co to w ogóle za opcje do wyboru, robienie z kogoś pośmiewiska albo kłamanie i obgadywanie za plecami. Ty z tagu przegryw i nie pojmujesz, że nie wmawiając komuś, że było dobrze jak nie było, też można go wesprzeć po przegranej?