Wpis z mikrobloga

@duszan_z_kapitana_dupy: typowy PUA który mówi że nie jest jak typowy PUA, stawia na long term związek z 1 kobietą, odradza przygodnego seksu, daje dobre rady jak odczytywać zainteresowanie kobiety i to że na nim wszystko się opiera i bez niego nie może się ani zacząć ani trwać. jednak jak to typowy PUA sprzedaje bajkę że pracując nad charakterem zyskasz piękną kobietę i chce ci później wciskać co raz to droższe kursy,
@duszan_z_kapitana_dupy:

Gościu jest bardzo typowym redpillersem(tak jak większość PUA'wców ) uważającym że gadką charakterem pewnością siebie na 100% znajdziesz sobie laskę

Jego doświadczenia i jakieś tam procenty statystyk doświadczeń które podaje to dane albo z dupy albo bazujące na próbach swoich(bo sam jest czadem) albo innych czytelników tych co atrakcyjniejszych

IMHO pewna część jego zasad jest celowo złych żeby Ci rozk@wiać relacje byś musiał kręcić się w kółko i kupować dalej
@navaare: 1) Tak że, bo to w znaczeniu więc, a nie również.
2) Jakie wybieram? Z danych wynika, że różnice w grupach wieku są 3-4%.
3) Ten wykres ma jakkolwiek konkretniejsze źródło? Bo zasadniczo za nic się tu nie spina, szczególnie dla tych grup 40-49, gdzie jest najmniejsza różnica ilościowa. Po ogólnej liczbie jedynie mógłbym strzelać, że po prostu starych kawalerów jest więcej i stąd ta różnica. Na gołych liczbach jest
Kryskamatyska - @navaare: 1) Tak że, bo to w znaczeniu więc, a nie również.
2) Jakie ...

źródło: wdwdo

Pobierz
Dodaj jeszcze do tego import facetów z Azji i h@ wie skąd tam nie przyjeżdżają z lat 2000+ rzędu kilkaset tysięcy


@navaare: Akurat migracje są uwzględnione w Banku Danych Lokalnych, więc to nie to. Poza tym sporo z tego to po prostu czasowe pozwolenie na pracę.

Tak z GUSu z kilkudziesięcio stronicowego raportu pdf


@navaare: Sprawdziłem w tym 110-stronnicowym i nie ma tam takiego wykresu. Ba, w ogóle w raporcie
IMHO pewna część jego zasad jest celowo złych żeby Ci rozk@wiać relacje byś musiał kręcić się w kółko i kupować dalej


@navaare: właśnie! mam to samo spostrzeżenie. przecież te niektóre rady jak się zachowywać / co mówić to właśnie takie są że wychodzisz w 99% na #!$%@? i to już nie ważne czy jesteś normikiem czy czadem i nie ważne czy laska jest normalna czy jebnięta xD
@duszan_z_kapitana_dupy: np. że do świeżo poznanej laski po zabraniu numeru najpierw czekasz od 5-9 dni i dzwonisz umówić spotkanie. po prostu, te rady są kompletnie nieelastyczne. i ja osobiście czułem się mega manipulatorem i jakimś udawaczem gdy je stosowałem i wydaje mi się, że dziewczyny też to czuły.
@polskie-k0rpo:
@duszan_z_kapitana_dupy

Zgadza się, ja bym jeszcze dołożył jeszcze jego
1) "lewą" mentalność odnośnie kształtu w związku i braku rozróżnienia partnerki od służącej której wszystko trzeba podać i robić w życiu bo masz zawsze liderem a jak nie jesteś liderem w h@ tylko partnerem to już nie jesteś liderem i nie prowadzisz związku i nadajesz

2) kobita dla pełka grzywocza ma być zagadywana zawsze absolutnie i to facet zawsze ma się