Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ten ból dupy Borka o ciszę medialną XD. Oczywiście tłumaczenie na pewno będzie górnolotne i pełne patosu — jak to u Borka — że to jest brak szacunku dla kibiców, że oni chcą wiedzieć. Tymczasem ci sami kibice bardzo cieszą się z tej decyzji XDDD.

Przecieki są tylko i wyłącznie w interesie pana Borka i podpompowania jego #!$%@? ogromnego ego.

W ogóle dziennikarze są chorzy na wiedzę i potrzebę dotarcia do info, o którym nikt nic nie wie — co jest oczywiście ich drive forcem i przez znakomitą większość czasu zaletą i esencją tego zawodu. Ale ta fascynacja jest do prawdy chora XD. Polecam obejrzeć wywiad z Durczokiem (niestety nie pamię†am który, jakiś jeden z jego ostatnich) gdzie mówi o tym jak nieprawdopobonym uczuciem jest wiedza o tym kto wygrał wybory prezydenckie w USA 5 minut wcześniej niż wszyscy xD. Że oooo ja już wiem a oni nie wiedzo XD. To z jaką fascynacją to opowiadał to jest to totalnie #!$%@?, ale widać niektórzy tak mają.

Kiedyś jak pracowałem w Przeglądzie Sportowym to znałem skład reprezentacji na mecze Euro 2016 jakieś 2-3 godziny wcześniej niż inni — dzięki temu mogliśmy przygotować grafiki.

Faktem jest, że lekko jest to podniecające gdy wiesz coś jako jeden z pierwszych ludzi w kraju, ale kurde to tylko składy XD. Nam kibicom w sumie jest dosyć wszystko jedno czy zagramy jednym napastnikiem, czy dwoma — nie ma to większego znaczenia poza zaspokojeniem względnie średniej ciekawości. A przeciwnikom to serio może bardzo dużo pomóc.

Więc ja mam w dupie totalnie takie przecieki. Wolę się dowiedzieć dzień później jakim składem zagramy i wygrać, niż pomóc rywalom.

#pilkanozna #mecz

#reprezentacja
PeterGosling - Śmieszy mnie ten ból dupy Borka o ciszę medialną XD. Oczywiście tłumac...

źródło: NjQ2MjQuYQswUDtZfg5sHnMIbwM4V2JIJBB3SH5EfFphSntdZFo9DHxTKQc4GycZJUAsCTsUYB0hUSkEfwUiRSJGIhgwEitYflQoCyUAPA81bSIYOBInBDBeYlxiFi0MM1ErDzVDe15mbXlaaUN6XGMGYwAhEmwX

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PeterGosling

Kiedyś jak pracowałem w Przeglądzie Sportowym to znałem skład reprezentacji na mecze Euro 2016 jakieś 2-3 godziny wcześniej niż inni — dzięki temu mogliśmy przygotować grafiki.


A można obstawiać składy meczowe u bukmachera? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 70
ja lubilem konferencje z lewym.


@nobrain: no co kto lubi XD dla mnie to gość który nie powiedział w swoim życiu niczego ciekawego. Nawet jego najbardziej kontrowersyjna wypowiedź polegała na tym, że milczał, tylko że przez 8 sekund XD
  • Odpowiedz