Wpis z mikrobloga

Obejrzałem Wersow u Kuby i trzeba przyznać, że Weronika ma serio gadane. Nie każdy potrafi sobie poradzić u niego na kanapie (np. Patec, Deynn). Już pomijając postać Kuby tam jest mnóstwo osób z obsługi, pełno kamer, ludzie w studiu, to naprawdę musi być stresujące, nawet dla ludzi, którzy na codzień mają z tym do czynienia. I nigdy niewiadomo o co zapyta Kuba, czy będzie poważnie, zabawnie czy będzie wbijał szpileczki i chciał wyciągnąć jak najwięcej. Trzeba też pamiętać, że Wersow jest w ciąży i zapewne bała się, że jakieś mocne zestresowanie może zaszkodzić dziecku, jej samopoczuciu itp. Moim zdaniem wypadła bardzo dobrze, nawet lepiej od Chajzera, który niestety, ale się odkleił i praktycznie nic nie powiedział. On serio myśli, że jest zabawny ? On jest żenujący. Kiedyś był fajnym prowadzącym, przyjemnie się go słuchało, oglądało, ale teraz to dramat. Im starszy, tym bardziej dziecinny. To wyglądało dzisiaj na tej kanapie jakby Wersow była po studiach, a Chajzer ledwo skończył zawodówkę. Sama prezencja, rozmowa, zachowanie. Przepaść. Ja na miejscu Zygmunta wstydził bym się za syna. Szkoda tylko, że Kuba nie zadał pytania: Gdyby Karol nie stworzył tego wszystkiego to czy byś z nim była czy jednak musiały się zgadzać subskrypcje, followersy, lajki, rozpoznawalność itd. Jeszcze jakby to pociągnął, że jego reaserzy znaleźli info, że na początku olała Karola a dopiero kiedy miał już ponad 100k subów i zaczął się wybijać to do niego się odezwała. To by było złoto. A wiemy jak Kuba potrafi ciągnąć temat i wyprowadzać ludzi ze swojego rytmu. No, ale Werka w ciąży więc pewnie dlatego ją oszczędził, poza tym wydaję mi się, że trzymają się z Karolem bo milionerzy lubią wspólnie towarzystwo, może myślą o jakimś biznesie tylko nikt o tym nie mówi, kto wie. Weronika jaka jest taka jest, ale potrafi się ładnie wysławiać, nie myśli zbyt długo żeby coś powiedzieć, jak mówi to się rozgaduje, że trzeba jej przerywać, przyjemnie jej się słucha, pomysł z tym dubbingiem spoko, jakaś bajka dla dzieci idealny głos, wszystko ma poukładane, zaplanowane, ale to między innymi zasługa Karola bo bez jego zasięgów, po części pieniędzy pewnie nic by nie miała bo raczej sama z siebie by się nie wybiła na youtube, o ile wiedziała, że da się na tym zarabiać. Pozytywna z niej osoba, może ma swoje za uszami, ale myślę, że każdemu z nas przyjemnie by się z nią rozmawiało, pracowało, spędzało czas. Myślę, że mega sympatyczna i pomocna z niej osoba. Dla mnie ten wywiad u Kuby na plus, znowu dojdzie jej nowych widzów, kobiet w ciąży, które będą ciekawe jak będzie wychowywać, jak będzie wyglądać po ciąży itd.

#friz
  • 9
@Bunsen: też pozytywnie wypadła wg mnie, szkoda że jak zaczynała więcej gadać to jej przerywał, a Chajzer wyszedł na jeszcze większego pajaca niż jest, przewinęłam większość, bo się nie dało tego oglądać, udawał że nie dostał pytania mimo że wiedział o co chodzi, odpowiadał wymijająco, albo pytaniem na pytanie
@danoneek: fakt oszczędzał ją, nie robił mega szydery jak z niektórych, aczkolwiek mega irytujące było jego #!$%@? się w co drugie słowo Wersow (mogło to wybić z rytmu, ale całkiem dobrze sobie poradziła)
@Kremufka2137: to jest informacja potwierdzona jakimkolwiek leakiem czy czymś? Bo w takim wypadku nie chce mi się wierzyć ze tyle ludzi się tam skompromitowało. Chyba, ze to info na zasadzie ,,mowie ci stary” to nieważne
@Oskaros: teraz nie mogę znaleźć, ale nawet wojewódzki kiedyś w jakimś wywiadzie się wysprzęglił, że ogólny zarys rozmowy i kluczowe pytania są znane wcześniej, a także, że w ostateczności można nawet wyciąć coś z już przeprowadzonej rozmowy chociaż to ostatnie robią rzadko i niechętnie.