Wpis z mikrobloga

@Emka5: Godnie żyć? Każdy ma inne wymagania. Godna płaca to taka, która pozwala Ci żyć tak jak lubisz, bez oglądania każdej złotówki i strachu co będzie jak zepsuje Ci się samochód, pralka, czy będziesz musiał wydać w aptece na leki i nie będziesz musiał wybierać: leki, czy rachunki. Dla kogoś godna płacą będzie 3k, a dla innego 30k. Każdy ma inne potrzeby, przyzwyczajenia, czy wyobrażenie o swoim życiu.
@kryminalnykwadrans: mądrze powiedziane, tu przytoczę taką historię która mnie napotkała na dziale warzywnym , wybierając sobie ogórki podchodzi starsze małżeństwo do regału u mówią coś w tym stylu "Stasiu ale drogo Jezus Maria papryka 28 zł , a Stasiu mówi weź tamte tańsze a są naprawdę dużo lepsze" i tak sobie myślę że ten rząd jak Ci wyżej nad nimi doprowadzają do nędzy ludzi przez cenny które nie są adekwatne do
@zbrodnia_i_kawa: w Polsce w domu nie wynajmowanym... , Jak w domu to i wiadome opłaty wyżywienie pełne utrzymanie , interesuje mnie bardziej jak żona robi w przeciętnej firmie a rodzina dwa plus dwa , tak pytam bo patrząc na ogłoszenia i śmiem twierdzić że 20 zł to jak naplucie komuś w twarz