Wpis z mikrobloga

#zychowicz
#ukraina
#wolski

Panie Zychowicz w ostatnim odcinku na yt rozprawiałeś pan z plk Lewandowskim o filmiku jak ukraiński zolnierz zakradł się do okopów i zaskoczył rusków z kolei Lewy mówił ze to rusek był i zaskoczył ukr żołnierzy.
Otóż jest filmik jak to ukr zolnierz wykonał taka brawurową akcję jak i ruski również zrobił podobnie. To są dwa różne filmiki.
Dla chętnych wystarczy luknąć na r/combatfotage lub Ukrainerussiawar

Ja rozumiem ze nie każdy chce się katować widokiem urwanych kończyn* i nie każdy chce oglądać dziesiątki takich filmów.
ale kto jak kto, wy musicie wiedzieć o czym rozmawiacie. Po za tym reddit to i tak miękkie treści w porównaniu do telegrama

*pół biedy jak to ruskie kończyny
  • 4
@last_of_us: facet niereformowalny, dalej nie umie/nie chce mu sie dopasować zagadnień które porusza do swoich gości: " A widział Pan to..." A słyszał Pan że..."
Do tego przerywa swojemu gościowi który jest wojskowym żeby zapytać o jakieś geopolityczne pierdy o których tamten wie tyle co on sam.
Dramat
@xionze:
aż takich zastrzeżeń to nie mam do Zycha, ale omawianie i recycling filmików to by sobie mógł darować. Wg mnie to po pierwsze primo pachnie to dawnymi programami TV z prowadzącym starym Januszem chrupkiem puszczającym śmieszne filmiki z YT.
po drugie primo widzowie Zycha czy Wolskiego są raczej na czasie z drastycznymi filmikami i oglądają ich żeby się czegoś dowiedzieć z teorii lub szersze ujęcie problemów poznać.
mega ciekawe zagadnienie