Wpis z mikrobloga

@Unframed1 Najlepiej wejdź na jakąś grupę na FB i popytaj ludzi o agencje, bo tak naprawdę to ruletka jest. Jak byłem w niemczech, byłem w kilku agencjach i tylko w jednej miałem spoko ziomka, do którego można było dzwonić o każdej godzinie i wszystko załatwił co trzeba.
@Unframed1: sam tak zrobiłem, prawda jest taka że jak jesteś ogarnięty i jesteś po prostu dobrym człowiekiem z jakimiś tam ambicjami to szybko jakaś firma da Ci kontrakt, znaleźć mieszkanie czy pokój też nie jest problemem.
jestem w Holandii 7 lat, wyjechałem z dnia na dzień z 70euro w kieszeni, podpisałem umowę z OTTO, zacząłem prace na jednym z magazynów, zobaczyli że jestem ok, dostałem kontrakt, znalazłem mieszkanie, teraz kilka lat
@Unframed1 ja tu siedzę od 2009 i też zaczynałem pracę przez agencje. dziś mam kontrakt swoją chate auto itd i jest git. zacznij przez agencje postaraj się odłożyć na jakiś pokój prywatnie na początek, zamelduj się i staraj o mieszkanie z gminy. pozdro
@Unframed1: ja powiem tak. Nie słuchaj tych co Ci piszą że wyjechali X lat temu z groszem w kieszeni i teraz żyją zajebiście, bo to właśnie było X lat temu i wtedy się tak dało. Też tak przyjechałem ale teraz patrząc na to z perspektywy czasu wiem, że miałem bardzo dużo szczęścia bo nie wszystkim się tak udało, plus to że teraz jest o wiele ciężej o dobrą pracę plus godne