Wpis z mikrobloga

Prawdziwe siedlisko prawdziwych przegrywów to nie żaden wykop tylko twitch.tv
Kto niesamotny z normalnymi kontaktami międzyludzkimi będzie wchodził na stronkę by pooglądać jak obcy ludzie grają w gierki, czy kto #!$%@? będzie gapił się na kanał typiary jak ta siedzi i pierdzieli trzy po trzy o dupie maryni z losowymi anonami o niczym. To platforma, która praktycznie bazuje na niespełnionej potrzebie doświadczenia kontaktu na żywo z kimkolwiek. Prove me wrong.
Zdrowemu człowiekowi brakuje czasu by pogadać i pobawić się z własnym towarzystwem, a co dopiero by jako jeden z 700 widzów anonów gapić się na randomowego streamera. Wartościowe materiały streamowane na twitchu są zapisywane i lądują na youtubie, gdzie można na szybko obejrzeć wycinki warte obejrzenia, a gapienie się jak youtuberek siedzi przed kompem i coś streamuje godzinami na żywo to czysty przegryw
#przegryw #przemyslenia #rozkminy
źródło: Screenshot_255
  • 7
@DoMD: nie chodzi tylko o simpów, bo duża część twitchowych streamerów to chłopy
Rozumiem oglądanie czegoś tematycznego gdzie jest konkretny content, który kogoś interesuje, ale oglądanie #!$%@? youtuberków by móc doświadczyć substytutu posiadania znajomego to jest ponura sytuacja
@Bananek2: Dużo normików u mnie w klasie przesiaduje na twitchu i potrafią godzinami oglądać jak ktoś gra w lola. Nawet na co dzień posługują się specyficznym językiem wziętym sekcji komentarzy twitchowych streamów xd
@Malala7: a co tam oglądasz? Poważnie ciekawy jestem, bo interesuje mnie to zjawisko, chciałbym móc lepiej zrozumieć jak to działa. Jak patrzę na te kanały na twitchu to mam mindfucka skąd się bierze tam tyle tych widzów, gdy mam wrażenie, że na tych kanałach prawie nic się nie dzieje.
Tłumaczę sobie, że głównie siedzą tam nudzące się dzieciaki z podstawówki, których jara byle gówno, są w takim wieku, w którym lubi
@Rajbond: a w jakim wieku ta klasa? bo właśnie mam wrażenie, że głównie siedzą tam dzieciaki tak jak napisałem w komentarzu powyżej. Obecność dzieciaków rozumiem, bo dzieciakom imponują takie właśnie byle gówna, patrzenie jak ktoś inny gra na komputerze, jak ktoś głośno się zachowuje, dla guwniaków jak ktoś powie słowo dupa to dla nich jest best comedy ever, więc dla nich obserwowanie jak ktoś drze ryja grając w LoLa może być