Wpis z mikrobloga

#motocykle
Ponieważ czekam już na dokumenty nowego motocykla czas pożegnać się z TRK 502x,2018, pierwsza rejestracja kwiecień 2019, jestem drugim właścicielem, przebieg 8000.
Świeżo po wymianie oleju i filtrów.

Wystawiłem za 19k, dla wykopków proponuje 8% rabatu na start, myśle, ze jest to uczciwa oferta, jeżeli jestem w błędzie śmiało mnie poprawcie :)
mchmjszk - #motocykle
Ponieważ czekam już na dokumenty nowego motocykla czas pożegnać...

źródło: 76AC5F81-4CAC-434B-9692-A044A0DC2F28

Pobierz
  • 20
  • 0
@mikeeho: dzięki, pierwszy raz w życiu nowy pojazd to i ekscytacja większa, najgorzej, ze czeka mnie docieranie, ale planuje w tym roku pobawić się w ghymkane na placu żeby udoskonalić trochę jazdę, to może zlecą jakoś te 2k km
  • 0
@apee: wiem wiem, ze trzeba majtac biegami, nie pomyślałem tylko o tym chłodzeniu…
Ciężko będzie ponad 1000km tylko do 5000:D

W instrukcji jest ze do 1000 km tylko do 5000 później do 2000 do 7500, ale myśle, ze po 1000 już z całego zakresu będę korzystał ( tak radzą na zagranicznych forach bo na pl wszyscy jak w instrukcji)
  • 0
@mariusz_sanitariusz: trzecim, 99% jeżdżę po mieście,ogólnie Ok, trochę czuć masę i gabaryty przy przestawianiu motocykla i z gmolami przeciskając się w korku trzeba była czasami zwolnić bo bałem się ze się nie zmieszczę, tak to ok
@mchmjszk robię właśnie prawko i myślę o Benku jako pierwsze moto. 70 % wycieczki w koło komina z możliwością wjechania w teren, reszta miasto. Za jego plusy uważam lekkie zdolności terenowe ,pozycja za kierownicą i cenę, za minus gabaryty.

Gmole w nim to porażka XD skopiowane z GSa boksera.