Wpis z mikrobloga

@Ashurbanipal: jako klepacz który nie chce się wyróżniać to szukasz 3 projektów na identycznym stacku spokojnie ogarniesz.
Jak chcesz zabierać głos w dyskusjach to tylko 2 firmy.

Jak chcesz zaangażować się w produkt to musisz zrozumieć domenę więc albo jeden projekt... Albo idziesz do 3 banków robić to samo xD
@arysto2011: Zazdraszczam. Dzisiaj próbowałem za pomocą chat GPT rozwiązać dwa problemy w pracy i za każdym razem GPT najpierw bezczelnie podał mi rozwiązanie, które nie działało, a potem jak mu wytknąłem, że nie działa, to przeprosił i podał poprawione, które nawet się kompilowało, ale znowu nie robiło zupełnie tego o co go prosiłem. W zasadzie to nie udało mi się ChatGPT rozwiązać *żadnego* problemu z pracy mimo wielu prób. Działa ładnie
@Mackwi: Wiem. Raz w dwie, raz trzy fakturki po 20-30k. I tak trzeba żyć. Deleguje nudne rzeczy na chatGPT i tylko nadzoruję. 20$ miesięcznie to taniej niż hindusi na zleceniu i lepszy kod.
Jak chcesz zaangażować się w produkt to musisz zrozumieć domenę więc albo jeden projekt... Albo idziesz do 3 banków robić to samo xD


@kobrys13: Wiedza domenowa jedna, ale trudniej lawirować z NDA. Ale jak to sprawdzą? Nijak!

ChatGPT nawet komentarze w kodzie wygeneruje inne :)
bo dzięki GPT zrobią to co mają zrobić w tym samym czasie mniejszym nakładem pracowników


@Catmmando: Kolejny głos debila w tematach, o których nie ma pojęcia.

Twoje zdanie ma zastosowanie tylko w problemach z zakresu 'get shit done'.
Czyli jestem ograniczonym umysłowo klepaczem - biere taska i robie i reszta mnie nie interesuje.

Szanuje takich - u ojca na produkcji znalazłem analogię bo 80% ludzi pracujących przy prasach, wtryskarkach ma wywalone
@Krolik: Miałem tak samo jak spytałem o coś swojego. Wymyśli sobie np. sygnaturę metody lub funkcji, której nie ma. Pomocny tool do wyszukiwania informacji i naprowadzana na temat czy do szybkiego studium przypadków algorytmów/problemów. Jednak argument, że można tego używać i klepać trzy etaty na raz to jest zmyślona bzdura. Do wykopu jednak pasuje.